Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a nők már "túl jónak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a nők már "túl jónak" számítanak?

Figyelt kérdés

Csak mert mindig azt kapom, hogy BIZTOS csak a fullos nőkre megyek.


Hát nem hinném, hogy a képen látható nők a csúcs kategóriát jelentenék. Mindenesetre még ezekhez a nőkhöz képest kevéssé csinosak is már bőven jók lennének nekem, de sajnos abban a körben sem osztanak lapot.


Érdekes módon, ismerősi körömben azt látom, hogy ha valaki jóképünek született és magasnak és jó testalkatúnak, akkor minden körülmények között legalább ilyen nőkkel vannak.


Azoknál a fiúknál nem baj, ha a fiú munkanélküli, ha csak céltalanul sodródik az életében, és ha lusta, sőt még az sem, ha az ágyban nulla.


Mert a jóképüekkel nem lehet melléfogni, mert mindenki látja, hogy egy jóképüvel van az a lány és az arcvesztés lehetetlen.


Ha egy csúnya fiuval van, akkor meg már magyarázkodnia kell a lánynak, hogy DE....na és ez már alapból nem jó, ha bármiért magyarázkodni kell...


Na szóval nekem az ilyen nők már bőven elérhetetlenek, pedig nem kevés ilyen kinézetü van Magyarországon. Csak ugye én nem nézek ki jól, ugyhogy fejre is állhatok, lepereg.


A csúnyáknak persze én is jó vagyok.


2017. nov. 20. 19:58
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Kép?
2017. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
2017. nov. 20. 20:00
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lány számít neked csúnyának?
2017. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
88%

Igen, ezek már a "szép nő" kategória.

Jó az alakjuk, szép az arcuk, hajuk, ízlésesek, ápoltak, igényesnek látszanak.

(mondom ezt nőként)

2017. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
68%
Nem "túl jók", szép nők, de nem az elérhetetlen, csak magazinban látható kategória, simán lehet talákozni iyenekkel az utcán. Viszont vitathatatlan, hogy a legtöbbjük csak a top kanokkal áll szóba.
2017. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
76%
Elég erős a cheerleader-effektus. Szerintem átlagos lányok.
2017. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%
Ja, hogy a nők elégedjenek meg bárkivel, de neked jár, hogy vonzó nőd legyen. Ahogy neked nem tetszenek a "csúnyák", a szépeknek meg te nem tetszel. Nem csak te válogathatsz.
2017. nov. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
95%
Én elismerem a külső szépségüket, de mégsem jönnek be a stílusuk miatt. Lerí egy olyan világ róluk ami nem jön be. Vannak "csúnyább" nők (valójában nem csúnyák csak nem ilyen "mi a fészbúkos képeknek élünk" stílusú) akikkel szívesebben kezdenék, mert szimpatikusabb dolgaik vannak. (Kolléganőim pl).
2017. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

jójó...csak az a probléma, hogy még a rondább nők is sokszor önmagukhoz képest aránytalanul jó pasit követelnek maguknak..


és hogy a kis szürke egér jelentéktelen lányok is szexelni tudnak önmagukhoz képest aránytalanul jó pasikkal.


egy pasi viszont általában ritkább esetben éri el azt, hogy legalább olyan nőnek kelljen, mint ő maga.


Szóval kettős a mérce, és aránytalan az eltolódás.


AMUGY


nekem sem jön be a stilusuk, de most ezt tegyük félre, az itt a lényeg, hogy ruha nélkül nézzenek ki, és pl elhizott nagy hassal nem igazán teljesül ez.

2017. nov. 20. 20:08
 10/47 anonim ***** válasza:
91%
ezek az átlagosan csinos lányok. akinek bejön ez a típus (pl nekem), annak gyönyörűek, aki az ilyen 190-es szőke kacsaszájú csajokra bukik, annak nem
2017. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!