Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem kezdeményezek a lányoknál mert mindig az van a fejemben, hogy mit is akarok én tőle, úgysem érdeklem, mit is tudnék én neki nyújtani. Egyáltalán nem tartom magamat helyes fiúnak. Nem ismerkedem senkivel sem mert úgyis tudom, hogy nem érdeklek senkit sem. Inkább messziről elkerülöm a lányokat de persze erre nem vagyok büszke. El jutottam arra a szintre, hogy ha egy lány akár tőlem valamit akkor tegye meg Ő az első lépést mert én biztosan nem fogom. De erre hiába is várok. Hihetetlen számomra, hogy én szimpatikus legyek egy lánynak én ezt nem tudom elhinni.

2017. nov. 23. 06:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, alacsony önértékelés, üdv a klubban. Bár a nyár végén egy fullos nővel kavartam, aki eléggé egyértelműen nyitott felém (de véget vetett a kavarásnak, mert neki az kell, hogy 5 milliósnál drágább autóm legyen, és ő min 400 ezer fizetésemből "gazdálkodhasson" a sajátja mellett, na meg hogy szeretkeztem vele pedig ő csak simán "keményen falhoz nyomós fojtogatós" megdugást igényel), semmivel se javult, pedig azt mondta, hogy úgy is lepattintom majd, mert tőle megnő a pasijai önbizalma, és elszállnak. Na meg előtte egy másik lánnyal is randiztam, és neki is szimpatikus voltam(de jött a fent írt csaj hirtelen), és a golddigger lány közben is megkaptam a fülest, hogy egy nekem régóta tetsző lánynak nagyon tetszem, de semminek semmi hatása. Nincs növekvő önbizalom, sem önértékelés.
2017. nov. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ezzel az elvvel valószínűleg magányos leszel a hátralévő életedben, de megértem az álláspontodat, mert a sok kudarc nagyon romboló tud lenni.
2017. nov. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is úgy vagyok, hogy sosem kezdeményeznék, viszont ha a lány egyértelmű jelzést ad, kezdeményez onnantól kezdve valamiért mindig át tudom venni a gyeplőt.

De mivel nem nagyon van olyan lány aki kezdeményez vagy ha kezdeményez, de nekem nem tetszik, így hellyel-közzel 4 éve egyedül vagyok. :/ :D

2017. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos annyira bamba vagyok a nőkhöz, hogy egyszerűen soha sem veszem észre ha kezdeményeznek vagy egyszerűen szimpatikus vagyok számára.
2017. nov. 23. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon az élet alján vagy..... Szerintem keress egy pszichológust, mert a tanácsok és a szép szó nem fog segíteni, ahogy látom.
2017. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"keress egy pszichológust, mert a tanácsok és a szép szó nem fog segíteni"


hooty?

2017. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!