Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek Szegeden olyan csoportokat ahová bárki elmehet? Nyelvi klub, könyvklub, stb stb.

Figyelt kérdés

A lényeg hogy emberek találkozzanak, ismerkedjenek egymással s töltsék el együtt az időt. Diszkó és társai nem játszanak.


31F


2017. nov. 23. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Elmehetsz, befizetheted a jó vastag tagdíjat és cserére ücsöröghetsz egy rideg önkormányzati teremben és a többi tag félhalott nyugdíjas...
2017. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezért kár volt a saját idődet rabolni.
2017. nov. 23. 18:38
 3/15 anonim ***** válasza:

#2


Akkor álmodozz csak hogy majd belépsz ingyen egy ilyenen és majd ott vár a sok korodbeli szingli nő, majd jön a keserű ébredés.

2017. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért vagy ideges?
2017. nov. 23. 18:46
 5/15 anonim ***** válasza:
9%

#4


A kérdés inkább, hogy miért NE legyek az.



Amúgy tapasztalatból mondom, hogy nem fogsz jó társaságot találni, mert ilyen már nem létezik a 2010-es évek világában. Ilyen klubokba csak 60 éven felüliek járnak, főleg nyugdíjasok. Tudom szép dolog a remény, de inkább ne éld bele magad, mert utána rosszabb lesz a csalódás.


És ne feledd: Rosszabb mindig lehet.

2017. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem élem bele magam semmibe, de azért egy próbát megert ide kiírni, vagy talán sajnálod tőlem az esélyt?
2017. nov. 23. 18:53
 7/15 anonim ***** válasza:

#6


Persze annyit megér, de előre megmondom, hogy nem lesz sikeres. Ez már nem a '90-es évek amikor még ilyen klubbokba jártak és lehetett ismerkedni hobbi alapján. Ez sajnos egy új világ és maximum majd sütiket ehetsz amit az ottani mamák sütögettek meg hallgathatod a papák (a mamák férjeit) ahogy anekdotáznak a hatvanas évekről. Ez jó dolog amúgy, de nekem még vannak nagyszüleim, felesleges egy ilyen klubban bohóckodni.

2017. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Úgy látom te komolyan veszed ezt a nyugdíjas klubot. Hogy merült ez fel egyáltalán, mert nekem eszembe sem jutott?!


Jól tudom hogy kb 1 százalék az esélye hogy a kérdésemre konkrét választ kapjak, de jobb mintha semmit nem tennék, és szoktam próbálkozni csak persze nem megy könnyen a mai világban.


De akkor van esetleg valami más javaslatod amit meg lehetne próbálni?

2017. nov. 23. 19:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocs hogy beleszólok a beszélgetésetekbe hehe... De nyelviskolába nem csak nyuggerek vannak mondjuk. Amugy miert nem mesz el edzeni, valami kuzdosport/crossfit stb ott tuti szoba kell allnod emberekkel. Vagy iratkozz be egyetemre sose keso :D
2017. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Munka mellett nem nagyon tudnám az egyetemet csinálni.

Viszont a nyelviskola vagy az edzőterem nem rossz. Utána is nézek.

2017. nov. 23. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!