Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem volt még kapcsolatom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még kapcsolatom, és a húszas éveim közepén járok. Mivel küszöbölhetném ki a számomra rosszindulatú kérdéseket?

Figyelt kérdés

Ma is megkaptam ezeket a kérdéseket: "Na, és van barátod?" "Miért nincs?" "Csak hozol haza egyszer valakit!"

Nekem ezek olyan rosszul esnek, minden egyes kérdésre azt válaszolom magamnak, hogy azért, mert nem kellek senkinek... Tudom, hogy nem rosszindulatúan kérdezik, de mégis.

Nagyon odafigyelek az étkezésemre, sportolok, nincsenek káros szenvedélyeim, mégis egyedülálló vagyok. Vannak dolgok, amiken nem lehet változtatni odafigyeléssel. Szépészeti beavatkozástól pedig (egyenlőre nagyon ódzkodok), de ha ez így marad, elgondolkozom rajta.


Mindeközben pedig látom, hogy a korombelieket sorra megkörnyékezik a férfiak, annak ellenére, hogy sokszor könnyűvérűek vagy hazudnak.


2017. nov. 26. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez durva
2017. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
csúnya vagy?
2017. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám nekik, hogy engem zavarnak ezek a kérdések és hagyjanak békén vele.
2017. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3%
Mit ér a privát özön ha nem hajlandó rá válaszolni. Ilyen minek ír ki kérdést?
2017. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A következő egyszavas kérdéssel: "Közöd?"
2017. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A gondolkodásod már nagyon kezd eltorzulni(a szépészeti beavatkozások említésére gondolok). Biztos látod, hallod, milyen jelzőkkel szokták illetni a szétműtött nőket - most inkább nem idézném ezeket. Attól semmi nem fog változni, sőt, rosszabb lesz, mert gúnyolni fognak, összesúgnak a hátad mögött, sőt, egyesek majd találgatni fogják, vajon honnan volt rá pénzed - és ugye sejted, hova lyukadnak majd ki... Szóval ezt semmiképpen. Ne cseszd el az életed, a leírás alapján normális nőnek tűnsz, akit eddig még elkerült a szerelem. Nézd meg azt a számos celebnőt, aki totál hazavágta a korábban elég szemrevaló külsejét - elrettentő példának kiválóak.
2017. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon-nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy egy fiatal, normális életvitelű nő nem kell senkinek. Ha mégis így van, valószínűleg nem a külsőd miatt, mert sok férfi annyira magányos, hogy lényegében bármilyen külsejű nővel szívesen lenne kapcsolatban.
2017. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meghívlak most egy kürtöskalácsozásra, de, ha nemet mersz mondani, lerakom a hajamat a fejemről. :D
2017. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még csak olyan csúnya lányt láttam, aki azért volt csúnya, mert rettenetesen dagadt volt (szóval bőven 10-15 kilónál több volt rajta). Esetleg azért, mert van valami betegsége, ezt viszont nem említetted. A nagyon sovány lány se szép, de ezt is kizártuk a sporttal. Még azt az egyet tudom elképzelni, hogy klasszikus búvalbszott képet vágsz és azt hiszi mindenki, hogy ha kétméteres körzetedbe megy, a feje fogja bánni. Ha mégis ilyen nagy a baj, menj fel társkeresőre és máris megszűnik a problémád... csak akkor légyszi legalább te válaszolj nekem ott, ha már senki más nem. :D
2017. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8, na rábukott már a kürtődre, vagy nem felelsz meg a kritériumoknak?
2017. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!