Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ilyen fiúként ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen fiúként ismerkednek?

Figyelt kérdés

- határozatlan

- félénk

- önbizalomhiányos

- szótlan

- elhízott

- jólelkű

- kedves

- intelligens

- humoros

- figyelmes

- átlagos jövedelem


2017. nov. 27. 21:48
 1/10 A kérdező kommentje:
*ismerkedni
2017. nov. 27. 21:48
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

A hibáidon változtass és fogyj le. Ennyi.

Foglalkozz önismerettel.

2017. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én férjem is mackós. És szeretem úgy, ahogy van!

Persze, hogy érdemes vagy az ismerkedésre! Biztos, hogy a te nagy "ő"-d is éppen téged keres, csak még nem találtatok egymásra!

2017. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak jó tulajdonságaid is, rá kellene gyúrni, meg a negatívakat leredukálni. Érdemes így ismerkedni, viszont a magad dolgát nehezíted meg, ha az amúgy is nehézségekkel teli életedbe bevállalsz egy kapcsolatot, amit sanszos, hogy meg fognak fertőzni a magaddal kapcsolatos negatív érzelmeid.


Én a "rendrakással" kezdeném. :) Majd mikor már minden "tiszta", vagy nagyjából a helyén van, akkor keresnék/engednék az életembe valakit, akibe ha beleszeretek, szükségszerűen felforgat majd mindent, a jó értelemben.:)

2017. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Akár én is ki irhattam volna.

Semmi értelme,mi nem vagyunk piac képesek.

2017. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első 4 tulajdonságodon változtatsz nagy sikereket érhetsz el. Azt hogy kicsit kövérebb vagy az legyen a legkevesebb, ha van egy célod hogy lefogy vagy van valaki aki biztat fog az sikerülni. Én közel 30 kg feleslegtől szabadultam meg mert jött az életembe egy lány akiért oda lettem és nekem lett elegem a túlsúlyból, így tettem érte hogy jobb legye, mai napig nem bántam meg.
2017. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el rendszeresen és kutya keményen sportolni bármit (persze ne sakk), tanulj sokat, (számítógépet, viruális közeget hanyagold).

Egy éven belül megoldódik minden problémád.

2017. nov. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Átlagos jövedelem!!!

Esélyed sincs babám!

2017. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat alapján azt kell mondjam, hogy semmi esélyed.
2017. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!