Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazi antiférfiként végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi antiférfiként végleg mondjak le arról, hogy valaha is lesz egy igényes (szájápolás, higiénia) átlagos külsejű barátnőm?

Figyelt kérdés

Lassan már a húszas éveim közepét taposom, de még egy csók sem csattant el. Az egyedüli pozitívumom, hogy arcra nem vagyok ronda (talán helyes?... de nem az a klasszikus jóképű sármos pasi). Viszont minden más téren olyan tulajdonságaim vannak, amelyek arra predesztinálnak, hogy sose legyen barátnőm:

* 169-170 centi vagyok

* 51-52 kg a súlyom

* Vékony (3,8 cm) a péniszem

* Félek a vezetéstől

* Sosem voltam még részeg

* Utálom a pálinka ízét

* Nem merek a csajok szemébe nézni (sosem szólítottam még le egyet sem, sőt alig beszéltem 1-2 csajjal életem során)

* Nem járok el sehova szórakozni (nem is lenne kivel)

* Kicsi a lábfejem (39-40)

* Nulla az önbizalmam (félek minden szituációban, hogy beégek kezdve a vásárlástól a beszélgetésig)

Úgy érzem, hogyha az önbizalmamat összeszedném, akkor a csúnya (molett, baltával faragott arcú) csajoknál még így is lenne esélyem, de egyúttal azt érzem, hogy a testi paramétereim miatt az átlagos csajoknál viszont labdába sem rúgnék. Márpedig nem leszek álszent és elárulom, hogy csakis min. átlagos gyengéd vonású csajokhoz tudnék vonzódni. Nagyjából ilyenekhez:

[link]

[link]

Főleg abban a tudatban, hogy arcra közel sem vagyok csúnya és a testalkatom/személyiségem miatt sok pasival ellentétben a finom intimitást jobban igényelném, mint a nyers szexet és természetes, hogy előbbit csak egy finom lánnyal tudnám élvezni. Akkor meg mi értelme lenne egy olyan csajjal együtt lennem, akihez nem vonzódok és ezáltal ő sem lenne boldog?



2017. dec. 1. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

* Kicsi a lábfejem (39-40)


Neeemár. Találkoztál valaha olyannal, akinek ez számított? :D

2017. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha az anyag antianyaggal találkozik, akkor kioltják egymást, egyesülve megsemmisülnek. Ez alapján nem lehetsz antiférfi, vagy még sosem találkoztál férfival.


Nem tudom hogy pontosan mekkora a péniszem, de nem lehet 3,8 cm-nél jelentősen vastagabb, és még senki sem panaszkodott.


Mindenki leszarja hogy mekkora a lábad, amire ráadásul sokkal könnyebb cipőt kapni, mint 44-45-re pl.


Én szeretem a pálinkát, de ezt is leszarja mindenki, viszont utálom a sört, ellenben ezen csodálkoznak.


Az viszont hogy nincs önbizalmad, és hogy nem jársz el szórakozni, (ami szerintem nem csak a disco-romkocsma-koncert hármast fedi le), tényleg probléma. Ha ezen a kettőn változtatsz, nem lesz baj. Próbáld ki!


Argentin tangót ajánlom, ott elöny. Ha csak pár centivel vagy magasabb a párodnál. Házi feladat: keress egy kezdő csoportot, és iratkozz be!

2017. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Mi bajod a pálinkával mégis?
2017. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Clay Morrow ***** válasza:
14%
Mondj le, könnyebb megtenni és megóvod magad nagyon sok rossz perctől.
2017. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3: Nem bírja a gyomrom és torkom sem. Eleve sovány vagyok és így en bloc a piát sem bírom. A sört/bort is csak egy finom hús/köret kettőssel tudom "elfogyasztani" mértékkel.
2017. dec. 1. 21:49
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Ne rinyálj. Van két kezed, két lábad, egészséges vagy?! Whats the problem? Ez mind csak rinya és kifogás. Fejleszd magad, a személyiséged, amin csak lehet változtass ugyanis meg van rá a lehetőséged csak te nem élsz vele, helyette ide jársz és sajnáltatod magad. Tudom mert én is ilyen vagyok. De próbálok változtatni azon amin csak lehet. Szedd össze magad haver. :)
2017. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Hát nem ezek a leírt paraméterek fontosak ám! Hanem a kisugárzásod igazából! Ja igen, a szemükbe kell nézned, nincs mese! A vonzalom egyik alapköve.

Igen, mint ahogy az állatvilágban is. Végül is mi is állatok vagyunk, csak tovább fejlődtünk. És most nem kell kinevetni, ez a tudomány álláspontja. :)

2017. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Belsőre mi tudsz nyújtani?
2017. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8: Intelligencia, empátia, szeretet, romantika, hűség.
2017. dec. 1. 23:01
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Honnan tudod hogy romantikus, és hűséges vagy, ha még soha nem volt senkid? :)
2017. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!