Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, nektek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek tetszik Dombóvári István "Dombi"?

Figyelt kérdés

[link]


Csak azért kérdezem, mert a GYK-s logika szerint ő egy igazi antiférfi: túlsúlyos, alacsony(167 cm) és nem is egy kimondott férfiszépség. Bár a humora jó, az tény, de szüksége is van rá, hiszen van mit kompenzálnia. Nektek bejön?



2017. dec. 4. 22:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%

Egyébként azt se értik, hogy mi az a stand up comedy. Ez azt jelenti, hogy a valóságról beszél valaki, bemutatja az élet sötét oldalát, de azt humorosan. De ezek rohadtul nem ezt csinálják, csak előre legyártanak valami hülye szöveget, betanulják, és felmondják. Ennyi. Semmi értékrendet nem közvetítenek, mint pl Hofi vagy az amerikai változata, George Carlin.

Ez a stand up comedy, ami vicces, és egyben tragikus is:

https://www.youtube.com/watch?v=WtQ-jdDwvns

Amit ezek a sóder klubbos baromok csinálnak, az nem stand up comedy. Nem bírom hallgatni az erőltetett szar szövegeiket.

2017. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom,mi a baj a showder klubbal, sokkal jobb mint a pumpedék meg a celeb mentés.. én bírom a Kiss Ádámot, a Hadházit, a Kőhalmit, meg régebben az Aranyosit.. a Dombinak nem tetszik a humora, viszont az szerintem mindenképp pozitív, hogy ilyen "mindigvidám" figura, és pont ezért, a személyisége miatt kedvelhető..
2017. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jófej, bírom mint embert, viszont pasiként nekem nem az esetem. De pontosan a humora meg egyéb dolgok miatt nem is féltem, elég talpraesettnek gondolom ahhoz, hogy találjon magának nőt. Senki sem tetszhet mindenkinek.
2017. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
Azért bírjátok őket, mert olyan buták vagytok, mint ők.
2017. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt lakik a belvarosban, rendszeresen latom az oktogonon a lottozoban kaparos sorsjegyet kapirgalni, a villamosmegalloban álldogálni.. Elég szomorú embernek tůnik, nyilván amit a tvben látsz belole az egy felvett személyisěg
2017. dec. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem az ő humora, kisugárzása pont nem jön be, ezért nem tetszik. A túlsúllyal, testalkattal nincs problémám, mert párom is ilyesmi testalkat. Magassággal sem lenne, mert alacsony vagyok. Arcra nem egy olyan, amire azonnal felkapom a fejem, de nála objektíven kevésbé előnyös arccal rendelkező férfi is tetszett már meg kisugárzás miatt.
2017. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. Csúnya. És nem is vicces.
2017. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Ostoba is.
2017. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Pont tegnap lattam ot a plazaban. :D Nekem kulsore nem az esetem, de mivel ennel tobbol all, van egy fellepese ezert szerintem hatarozottan cuki. Majdnem odamentem hozza, csak nem tudtam mit mondjak neki, meg belegondoltam, h biztos nyugalomban szeretne vasarolni. (Nem felszedni akartam, csak valtani nehany szot.) Vonzo az onironiaja, a vidamsaga. Es az a legjobb benne, hogy szerintem ezt o nem gorcsos kompenzalasbol csinalja. Tuti, hogy nem sirdogal estenkent az adottsgai miatt es csak annyira elegedetlenkedik, mint akarki mas. Ettol a cikktol meg csak meg szimpatikusabb lett a szememben. [link]
2017. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem ettől a cikktől csak unszimpibb lett. Kis Dombi - no komment. Ha azt mondaná, otthon akarna lenni a gyerekkel, hogy nevelje, akkor azt mondom, ez igen. De így csak fosik, hogy egyedül marad.
2017. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!