Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha randin a srác elárulná, hogy régebben létrehozott egy beszélgetős alkalmazást azért, mert egyedül érezte magát?

Figyelt kérdés
Nyilván programozóról van szó.
2017. dec. 13. 00:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Végül is ja, milyen vonzó már az, hogy 0 szociális életem van. Csak úgy ömlenek a privátok... Istenem.
2017. dec. 13. 12:17
 12/13 anonim ***** válasza:

Ami csak és kizárólag a te döntésed.

Nekem sincs szociális életem (az más kérdés, hogy nem is vágyom rá), de ha akarnék, akkor tennék azért, hogy legyen, nem pedig itt siránkoznék. Ez nem fog semmilyen problémádon segíteni. Vagy ezzel a kérdéssel csak imponálni akartál a nőknek, hogy valamelyik rád írjon?

2017. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem siránkoztam. Az oldalt rendeltetésszerűen használom: feltettem egy kérdést, amely tényleg foglalkoztat. Kétlem, hogy ez imponálna bárkinek, sőt. Mondjuk téged kivéve.
2017. dec. 13. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!