Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ábrándulok ki azokból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ábrándulok ki azokból a lányokból, akiknek bejövök?

Figyelt kérdés

Lassan közelítek a 30-hoz. Az elmúlt 10 év gyakorlatilag erről szólt: megtetszett egy lány, és amint összejöttünk, már nem is érdekelt annyira. Ez nem azt jelenti, hogy egyből dobtam, kihasználtam, vagy szakítottam volna, épp ellenkezőleg: előfordult hogy akár 2 éves kapcsolat is kerekedett belőle (a végén mindig én szakítottam). Viszont olyanra is tudok példát mondani, hogy ha az illető lánnyal nem sikerült összejönnöm, hát hónapokon keresztül padlón voltam.

Lényegében akkor meg van pecsételve a sorsom? Az olyanokban nem hiszek, hogy nem találtam meg még az igazit....Mi lehet a baj? A saját önértékelésemmel lehet a probléma?

köszönöm az értelmes válaszokat.


2017. dec. 14. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egoizmus
2017. dec. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ok nélkül ábrándulsz ki, vagy csak rosszul kapod el, és problémás lányokkal jöttél össze mindig? Szerintem is egoizmus lehet, nem vagy alkalmas kapcsolatra.
2017. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Ez ilyen Woody Allen-effektus, szerintem. Magyarul ha összejött veled, akkor -- gondolod -- mégsem lehet olyan jó, ergo nem kell. Komoly önértékelés problémákra utalhat.


"I'd never join a club that would allow a person like me to become a member."

2017. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az a szitu, hogy érdemes lenne felkeresned egy pszichológust, hogy ez még most, időben megváltozzon. Ezen egy picit kell csak dolgozni, és helyrekerül, de érdemes volna, mert még időben vagy ahhoz, hogy legyen egy jó , akár életre szóló párkapcsolatod, s ne kelljen végig sakkoznod így az életedet.


(én nem kerestem fel, lett is egy rossz házasságom...)

2017. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megkapod és nem vonz.Hiányzik a vadászat az elcsábítás .

Vagy simán nagyképű vagy :P

2017. dec. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül problémás lányok. Egy idő után nyomasztó az, hogy az illető lány rajong értem. Ekkor már nem tudok rá úgy felnézni, mint az elején. Kiábrándulok és szakítok.
2017. dec. 14. 15:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Agyilag még nem nőttél fel. Magad se ismered az érzéseid mivoltját. Gyakorolj önismeretet.
2017. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert a felszínen élsz, nincs mélysége a kapcsolataidnak, csak próbálsz felületesen bevágódni a lányoknál, magad sem tudod, hogy miért. Azt hiszed, hogy csak ettől a színjátéktól leszel vonzó, na meg akad pár butácska, naív lányka, aki bedől neked. Érettebb nők biztosan ekerülnek.
2017. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, annyiban egészíteném ki, hogy sajnos nem mind naív lányka volt az áldozatom. Sőt többnyire nálam idősebb és érettebb lányok voltak a barátnőim. Ez még csak ront tovább a helyzeten.....
2017. dec. 14. 16:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is komoly onertekelesi gondjaid lehetnek. Azok a csajok mar nem kellenek neked akiknek kellesz. Ez igy nagyon nincs rendjen. Szeresd magad!
2017. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!