Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kéne tegyek ha a pasi igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek ha a pasi igy viselkedik?

Figyelt kérdés

Megismertem egy egyedulalló pasit aki szinte levadaszott es többször talalkoztunk , persze lezserul fogtam fel a dolgokat , sokat beszeltunk , megvolt a vonzalom stb de nem fekudtunk még le mert szeretem átgondolni a dolgokat.

Tehat nem járunk stb csak laza ismerkedés volt , es mondta h nincs elkötelezve senki iránt , tehat szabad.

Ehhez képest megtudtam h persze van egy titkos kapcsolata egy nála idösebb növel, ( a pasi nagyon jól szitualt tehat nem kitartott szerintem ö segiti a nöt ) es habar a nöt titkolja, a nö mindig posztolja az instagramon ugyanazokat a helyeket mint a pasi igy tüntetve h ö mindig a pasival lesz, hiaba titkos es a facebookról is leszedte a pasi , azert minden köztuk megy tovabb es jönnek mennek egyutt.

Ezek szerint ha idöt töltenek egyutt es utazgatnak biztos nagyon szereti a nöt es a nö tudja h sose fogja elhagyni ezek szerint összetartoznak.

Nagyon elvagyok keseredve h hittem neki es beleéltem magam miközben ö csak azt a nöt szereti mert szerintem az ember azt szereti akivel idöt tölt

Ti hogy latjatok?



2017. dec. 14. 23:22
1 2
 1/12 Carragher_x ***** válasza:

"Ti hogy latjatok?"

Úgy, hogy azok az emberek, akik képtelenek egymással kommunikálni, megérdemlik hogy szenvedjenek a saját hülyeségük miatt.

2017. dec. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy titkos kapcsolata,közben velem ismerkedik,nem venném komolyan ezt a pasit.
2017. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"...csak laza ismerkedés volt". Szerintem, ne is legyen több...
2017. dec. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miert?
2017. dec. 15. 00:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezért: "... a nőt titkolja".
2017. dec. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen kúrópajti féleség neki az a nő. De ez csak egy tipp.
2017. dec. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én ha komolyabbat akarnék a pasitol akkor inkàbb lelécelnék mivel kitudja a pasi örökre segiteni fogja azt a nőt én meg köeszönöm ebből nem kérek.Am sztem a pasi nem lehet vmi tökös hs hagyja magàt hogy lehuzzâk .
2017. dec. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy viselkedik a másik nővel! Ez vár rád is.
2017. dec. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy ideje lenne leülni vele, és komolyan elbeszélgetni erről az egészről...
2017. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elengedni, és keresni valakit, akit komolyan érdekelsz, és nincs egyéb titkos kapcsolata. Vagy ha ez neked megfelel, akkor legyél te is a dugópajtása.
2017. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!