Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, tegyük fel, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, tegyük fel, hogy van egy pasi, aki nem tetszik (de nem is taszít), viszont alapból kedvelitek, mert jó fej, értelmes. Változtat bármit, ha kiderül, hogy gazdag?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 00:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem az számít hanem az hogy milyen ember.

A pénztől függetlenül.

Aki képes szeretre önfeláldozásra nah az már érdekes.

2017. dec. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

Abszolút nem érdekel. Igazából inkább taszít de mindegy, nem hiányzik a lepontozás.

Eleve akitől a kezdetekkor semmit nem akarok (sőt taszít), attól később sem fogok. Ahol nincs meg a kezdeti szikra, ott mindegy milyen szipi szupi tulajdonságok derülnek ki róla később.

2017. dec. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem akarsz olyan nőt akiben változtat valamit ez, goddiggerektől távol kell maradni.
2017. dec. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%

Változtat, lejjebb kerül a listán.

És, ennek egész egyszerű oka van. Mivel egy párkapcsolat az egyenrangúságon alapul, működik normálisan, itt állandóan kisebbrendűségi komplexusom lenne. Nem vagyok szegény, nem panaszkodhatom, de gazdag sem. Így, úgy érezném, kevesebb vagyok, nagyon zavarna, hiába vagyok szép, csinos, anyagilag még sem tudom azt a szintet hozni.

Szóval, számomra hátrány, ne derüljön ki ez egy férfiról, ha ne talán tán szeretnénk, h bármi közünk legyen egymáshoz... 😊

2017. dec. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem, mert én is gazdag vagyok.


Pont ezért nem értem, ez mit számít, mert nem tervezem odaadni a pénzemet az első pasinak, aki rám mosolyog.

2017. dec. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szóval ha valaki pénzes, az tök semleges, esetleg még ront is a helyzetén?
2017. dec. 15. 00:48
 7/21 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2017. dec. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mit számít ez kérdező?


Mire akarsz kijukadni?


Félsz hogy lenyúlja a nődet egy pénzes "semleges" "szikra nélküli" faszi?


Vagy te vagy a nő, és idáig sülyedtél? Ha valaki nem tetszik illő közölni vele nem sumákolni meg kihasználni.


Istenem hol tart ez a világ??


Pár embernek komolyan tükörbe kéne néznie.


Némelyik embernek már azt sem lehet elhinni amit kérdez... Szégyen

2017. dec. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sehova nem akarok "kijukadni"... Feltettem egy kérdést, és összegeztem a válaszokat.
2017. dec. 15. 00:56
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Mi kéne történjen? Kiderül bogy van lóvé és egyből minden nő tocsog a közelben? Az aranyásók biztos.
2017. dec. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!