Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan küldött el a francba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan küldött el a francba?

Figyelt kérdés
Szóval Tinderen matcheltem egy lánnyal,nevezzük "Nori"-nak. Megkérdeztem,hogy lenne -e kedve velem találkozni,és irta,hogy igen menjünk inni. Megkérdeztem,hogy amúgy Nóri vagy?A másik tippem Norina.Erre visszair egy ilyet hogy anyád pcsája Norina.És letörölt..Vicc milyen nők vannak manapság..Szerintem semmi sértőt nem mondtam.

2017. dec. 15. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Tinder...:DDD
2017. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most mi olyan vicces ebben,hogy tinder? Kb csak itt tudok ismerkedni.
2017. dec. 15. 20:58
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
40% ban igaza van de szürreális a reakció épp kifogtad az idegbajos 5 percét és azt hitte idiótáskodsz vele.
2017. dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
En is idonkent elkepedek milyen lanyok vannak fenn az appon..
2017. dec. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Én nem lepődöm meg egy ilyenen.

Sima átlag lány, átlagosnak mondható kommunikációs képességekkel, kapcsolatkeresési szándékkal, kikapcsolódási ötletekkel és problémamegoldó készséggel.

A legtöbb mai fiatal csaj ilyen, szokj hozzá.

2017. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Mielőtt elszállnátok, nekem ezt srác csinálta. Megkérdeztem, hogy a Marton valami speckó név, vagy vezetéknév, vagy még Facebookra is ékezet nélkül regisztrált. Erre elküldött anyámba, hogy milyen nyelvtannáci retek szajha vagyok. Oké.🤔
2017. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk gáz, mert ismerek Marton Pistit, meg tényleg Márton is lehetne.....gáz egy ember, az tuti.

31/f

2017. dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Komolyan mondom, kifekszem: Nóri vagy Norina; Marton, vagy Márton... Barmelyik is a nyerő, ezért miert kell káromkodni, anyazni?
2017. dec. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na latod ezt en sem ertem.Eskuszom,ha udvarolok akkor ezt kapom vissza.T_ho paraszt leszek ha az a bejovos,ezen ne muljon! Hihetetlen
2017. dec. 16. 02:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom, azt gondolta, hogy azt se tudod kinek írsz.

Én meg azt nem vágom, hogy ezt te viccnek gondoltad?

2017. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!