Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hova költöznétek el (mely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hova költöznétek el (mely ország, nagyváros) párválasztás céljából?

Figyelt kérdés
Van egy típus, ami nekem nagyon bejön, viszont a megélhetési lehetőséget tekintve inkább "nyugati" országba mennék

2017. dec. 18. 11:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem költöznék csak párkeresés/választás céljából, már maga a gondolat is abszurd számomra.
2017. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy lakatlan szigetre. Őszintén szólva a céljaim között is van, hogy egy olyan helyre költözzek, ahol nincsenek emberek. Ha nem is örökre, de egy pár évre biztosan.
2017. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Igazából sehová... párválasztás miatt. Gyerekkoromban egy ideig azt mondtam, hogy nekem Erdélybe kell mennem, mert ottani feleséget szeretnék...de kinőttem ( sajnos?).
2017. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%

Attol, hogy egy varos tele van gyönyörü lanyokkal, meg nem biztos, hogy erdeklödest mutatnak irantad. Egy jo megelhetest meg szinte barhol meg lehet valositani.


Szemely szerint (ha nem egy csodalatos magyar lany lenne a baratnöm), Krakkoba (PL) vagy Vilniusba (LT) költöznek. Mindket varos önmagaban is szep, a lanyok pedig egyszerüen lelegzetelallitoak. Raadasul azt tapasztaltam, hogy nagyon közvetlenek es nem bekepzeltek. Salzburgban (A) is sok a szep es nagyon vagany lany, de az ismerkedes lenyegesen nehezkesebb, mint egyes keleti varosokban.

2017. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Olyan értelemben, hogy tetszenek a srácok valahol, nem költöznék sehova. De ha a párom karrier miatt menne valahova, akkor vele mennék, amennyiben valami normális ország, nem India vagy ilyesmi.
2017. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Sehová, de a páromat a cége kiküldte Svájcba, úgyhogy jöttem utána, amint tudtam.


Olaszok-spanyolok helyesek, de túl hangosak, arab, török, hagyjuk, a germán népek meg hűvösek :D

2017. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Stockholm :D


De itt is jó, én bírom Bp-t, meg a felhozatalt így ránézésre. A baj ott kezdődik, mikor megszólalnak, meg péntek este kicsődülnek vedelni és ordítozni a körútra.

2017. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Isztambul XD
2017. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nemeket is írhatnátok :D
2017. dec. 19. 01:42
 10/21 anonim ***** válasza:
Menjél Londonba!45N
2017. dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!