Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az előnytelen külsejű nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előnytelen külsejű nők ugyanúgy nem jönnek össze egy nem túl előnyös pasival, mint a szép nők?

Figyelt kérdés
A nők között ebbe nincs különbség? Én ideáig úgy veszem észre, hogy nincs.

2017. dec. 22. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy ha mutatnék képeket előnytelen külsejű férfiakról a csinos párjaikkal, arra is lenne kifogásotok (a lány szellemi fogyatékos, a srác igazából nagyon gazdag, béjemvéje van, stb)... Tudom, mert már nem egyszer mutattam ismerős párok képeit gyakoris "előnytelen külsejű" (szerintem átlagos, nem csúnya) férfiaknak, és mindig jöttek az olyan válaszok, hogy "de attól nekem mért lesz jobb, hogy neki összejött egy nő"...


Szóval inkább azt válaszolom, amit úgyis hallani akarsz: minden egyes nő a világon csak és kizárólag a legjóképűbb, legizmosabb, leggazdagabb férfiakkal hajlandó kapcsolatban lenni.

2017. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha az a nem túl előnyös kinézetű pasi el tudja adni magát,simán összejöhet szép nővel,sőt,valamivel nagyobb eséllyel,mint egy jó stílusú,jó humorú,de ronda nő.
2017. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Naná!
2017. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Az előnytelen külsejű nők senkivel nem jönnek össze, mert szégyellik magukat. De ha kitartóan tuningolod a lelküket, akkor van esélyed.
2017. dec. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem nagyon. A nőknél úgy van, hogy minél könnyebben adják a szexet, annál jobb pasit kaphatnak meg, főleg hogy a még az egészen jól kinéző férfiak közül is sokan gyakorlatilag bárkit megdugnak, aki hagyja magát. Úgyhogy a rondább nők vagy megpróbálnak szex-szel jópasit fogni, vagy egyszerűen hagyják a fenébe a férfiakat, mert méltatlannak tarják a saját ligájukban lévő férfiakat.
2017. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, mennyire előnytelen.
2017. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Én előnytelen külsejű nő vagyok, nem jövök be még az előnytelen külsejű férfiaknak sem.
2017. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Ez teljesen marhaság. Bár vannak a többség vagy ha úgy tetszik a közvélekedés szerint előnyös és előnytelen külsejű férfiak és nők, azért nagyon sok féle ízlés és persze belső érték iránti fontossági sorrend is van.

Szóval CSAK amiatt, hogy valaki előnytelen külsejű nem kellene egyedül létre kárhoztatnia.

Első válaszolóval egyetértek, felesleges példákat hozni, mert arra is lesz magyarázat.

2017. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez sosem fog kiderülni, mert az előnytelen külsejű férfiak nem próbálkoznak az előnytelen külsejű nőknél...
2017. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem jönnek be egymásnak. Mindenki a széphez vonzódik. Pedig jó lenne, ha lejjebb tudnák adni az emberek, és egészségesen a hasonló a hasonló elvét követve. A szépek a szépekkel a rondák a rondákkal össze tudnának jönni. Nyilván a rondábbak nem fognak nagyon tetszeni egymásnak, de ennyit szerintem be lehetne vállalni.


Én egy ronda srác vagyok, és nem kellettem még a hasonló ronda vagy esetleg rondább csajoknak.

2017. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!