Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így hogyan legyen párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogyan legyen párom? Tanácsok? 18/l

Figyelt kérdés

Még sosem volt párkapcsolatom és nem vagyok rágörcsölve, mert még fiatal vagyok, de már több okból is vágyom rá, hogy legyen mellettem valaki. Ugyanakkor nem tudom, hogy mit kellene tennem, hogy ez megvalósuljon.


A külsőm (pl. arcom) olyan, amilyen, vagy tetszik valakinek vagy sem. Nincsen bennem semmi különleges, átlagosan nézek ki, ápolt vagyok, igényes és rendezett a megjelenésem, egyszerűen, de picit csinosabban öltözködöm, finoman sminkelek. A személyiségemet tekintve pedig mindenképpen visszafogottabb típus vagyok, inkább introvertáltabb, csendesebb, picit félénkebb, de egyébként kedves, barátságos és valójában szeretek új embereket megismerni, a már meglévő ismerősökkel/barátokkal beszélgetni és különböző programokat szervezni. Ennél jobban feleslegesnek érzem részletezni, mert egyrészt a többi tulajdonságom nem feltétlenül releváns a kérdés szempontjából (ettől függletlenül kérdezhettek, ha még valami érdekel), másrészt pedig szerintem ezek a dolgok inkább személyesen ismerhetőek meg, néhány sorból nem derül ki, hogy én mégis milyen személyiség vagyok vagy hogyan nézek ki (képet nem küldök).


Az összes ismerősöm buliban ismerkedett meg a barátjával/barátnőjével és általában itt is azt szokták javasolni, hogy "járj el szórakozni", ugyanakkor az nagyon nem az én világom....nem szeretek táncolni, inni, nem szeretem a tömeget, a hangzavart. A barátnőim sem nagyon szeretik a bulikat, bálokat és én sem, de néha közös ismerősök miatt elmegyünk, ugyanakkor borzasztóan érzem magamat és ez szerintem látszik is rajtam...alig várom, hogy vége legyen és szabaduljak onnan. Sokkal jobban szeretem a nyugisabb programokat, ahol lehet normálisan beszélgetni vagy mondjuk gyakran járunk moziba is a barátaimmal, de eljárok önkénteskedni is és egyedül is elszórakoztatom magam egy tea+meleg pokróc+könyv/sorozat kombóval. Ne értsétek félre, én nem azt várom, hogy majd otthon ülve valaki egyszer csak bekopogtat és elhív valahová, tisztában vagyok vele, hogy ilyen nem lesz:) Csupán nem tudom, hogy milyen lehetőségem van párt találni úgy, hogy magamhoz hű legyek, mert biztosan nem fogok magamra erőltetni egy teljesen más személyiséget (pl. biztosan nem fogom egy falatnyi ruhában rázni a seggemet és nem vagyok a "végzet asszonnya" típus sem, aki minden pasit az ujja köré csavar), mert az nem én vagyok...


2017. dec. 22. 23:42
 1/10 A kérdező kommentje:

*függetlenül, asszonya

Így hirtelen ennyit vettem észre, de ha még valamit elírtam, akkor azért bocsi, remélem érthető.

2017. dec. 22. 23:45
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Járj el nyugisabb társas programokra! Olyanokra ami téged érdekel. Azt írtad önkénteskedsz, ott nem lehet ismerkedni? Fogsz továbbtanulni? Egyetemen rengeteg embert meg lehet ismerni. A legtöbb program és lehetőség lakóhely függő, így konkrét tippet nehéz adni. Jó szórakozást a 150 privát üzenethez!
2017. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne buliban akarj párt találni.

30éves koromra még egy komoly dolog sem volt buliból, pedig jópár dolgon túl vagyok.

Társaság, társkereső, munkahely, suli, stb...

Ha tetszik valaki, küldj jeleket.

Na nem azt mondom hogy fel a szoknyát és úgy, csak finoman nőiesen.

Figyelj erre, járj nyitott szemmel.

30/F

2017. dec. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, kapsz itt privátot egy ilyen kérdés után épp eleget :D

Egyébként nem kell rágörcsölni. Ismerkedj új emberekkel (baráti társaságok, suli, munka, sport, hobbi) bármi kapcsán, emellett a társkeresőket tudnám ajánlani. Tudom, "senki nincs normális rajta" stb... Hidd el, hogy vannak hasonlóan introvertált emberkék. Nyilván hülyék is, de azok mindenhol, nem kell velük foglalkozni. Kezdőlöketnek jó lehet. Hajrá! :)

22/F

2017. dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Maradj mindig ilyen:)

Értékes, kedves lány vagy, nem vagy lekěsve semmirol..)

2017. dec. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Édes vagy! 🙂 Öröm volt olvasni a kérdésedet, hogy vannak még ilyen tudatos lányok. Szerintem fősulin majd találsz srácot.
2017. dec. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%

Dehogy vagy tudatos. Senki sem jó neked, de most itt a karácsony és rágörcsöltél.

Ne várd a herceget mert olyan nincs.

18/L

2017. dec. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hasonlítunk. :) F/18
2017. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Így hogyan legyen párom? Tanácsok?"



elég ha létezel. a nőknek elég ennyi.

2017. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy. Biztos lesz valakid. :)
2017. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!