Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek Budapesten illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Budapesten illetve nagyvárosokban könnyebb fiatal barátnőt (17+) találni vagy inkább kisebb községekben, falvakban? 23/f

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy Budapesten baromi nehéz csajhoz jutni. Egy nőre vagy 10 pasas jut. Viszont szoktam hallani, hogy vidéki lányok nem találnak maguknak párt.


Mi akkor az igazság?



2017. dec. 23. 05:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Bp-n nagy a merítés, de sok a szemét. És zárkózottak, személy szerint utálom őket. Két véglet van, a sztár, aki akár ffi akár nő, rázza a pcsáját, meg a sznob, akihez ha hozzászólsz, úgy néz rád, mintha megölted volna a családját.


Vidéken (amennyit abból láttam) közvetlenebbek és cukibbak. De idegesítően belassult és elkényelmesedett szinte mind. Ők azok, akik mellett a nyugalom unalommá válik, de tényleg. Vidéki nagyváros ellenére sokan olyanok, mint a nagybetűs vidékiek.


Szerintem nem ez dönti el, hogy nehéz vagy könnyű. Én speciel a catcallingon kívül érdemben nem vettem észre személyesen, hogy 10 pasi jutna rám itt, Bp-n. Mindenki telibeszar mindenkit, akivel nem jár egy közösségbe napi szinten. Meg azt is, akivel igen. Vidéken nem voltam annyit, hogy tudjam, mi van, de abban az 1 évben többen udvaroltak személyesen és hívtak randira, mint előtte meg utána összesen. Kivéve az online szutykot, de azt nem tartom említésre méltónak.


Mindenhol van pár normális, aki jó esetben megtalálja egymást. Ehhez viszont általában sok idő és sok nyomorék kerülgetése szükséges.

2017. dec. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"csajhoz jutni"

Na így sehogy.


"Egy nőre vagy 10 pasas jut."

Ezt meg honann szeded?

2017. dec. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Falun, nagyon kisvárosban könnyebb akkor, ha idegen vagy.


Mivel mindenki mindenkit ismer, így kilógsz a tömegből.



Minden egyéb helyzetben tök mindegy.

2017. dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!