Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak olyan nők/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan nők/férfiak akik csak szórakozásból szédítgetnek másokat párkapcsolati szándékot megjátszva?

Figyelt kérdés

Az életben komoly emberek csinálnak amúgy ilyet símán.

Nem érzik magukat szemétnek emiatt?



2017. dec. 28. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Konkrét példa?
2017. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Ez ilyen egó tuning dolog.


Próbálgatják a karmukat, hogy meg tudnák e szerezni, hogy működik e, hogy bejön e a másiknak. Persze komolyan semmit nem akarnak, de azért jó érzés, hogy akár menne is, ha akarnák.


Sokan az izgalomért csinálják, mert kicsit felpezsdíti őket.


És sokan azért, mert jó dolog, ha futnak utánad, ha elkísérnek bárhova, meghívnak ebédelni, stb.



Látszik, hogy sok oka van, de aki ezt csinálja, az nem érzi magát szemétnek, hiszen mindig azzal érvel a végén, hogy őt csak félreértették, ő csak barátkozott, nem akart semmi komolyat.

2017. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Ez nagyon gerinctelen dolog, sosem értettem, hogy csak a szex miatt miért kell átverni valakit. Annyi ember van, aki nyitott futó kalandra, ha valaki arra vágyik, foglalkozzon velük, ne mások érzéseivel játsszanak.
2017. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
Ezt leginkább nők csinálják. Aztán persze szó szerint semmi sem lesz a dologból, szex sem, csók sem stb... Hogy a nőknek ez mire jó? Erről egy nő tudná inkább kifejteni a véleményét, hogy miért nem olyan pasik után futkos inkább, akik legalább bejönnek neki?!...
2017. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mert nem egyezőek az elképzelések.

Az ismerkedésnél még nem tudod mit akarsz, és akkor jösz rá hogy nem ezt akartad, amikor már a nő a szerelmével üldöz, szó szerint.

Ilyenkor jösz rá, hogy nem ilyen lovat akartál...

2017. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Jó előző, de nők miért csinálnak ilyet férfival? Én többször is jártam úgy, hogy a nő még csak lefeküdni sem akart velem, de mégis kereste a társaságomat...
2017. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezeket könnyen ki lehet kerülni.

Ego-tuning vagy sem, gyorsan tisztába kell tenni a dolgokat.

2017. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Így van, a lényegre kell térni, aki unaloműzőnek akar használni, azt hamar le kell pattintani..
2017. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ezeket könnyen ki lehet kerülni.

Ego-tuning vagy sem, gyorsan tisztába kell tenni a dolgokat."


Teljesen igazad van!


De amíg az ember fiatal, vagy amikor nagyon magányos, akkor hajlamos belegabalyodni egy ilyen emberbe. Mert mi van, ha később megszeret, mert mi van,ha mégis úgy gondolja, ha nem csak szédít.



És persze az ilyen ember is ért hozzá, hogy a pórázt azért ne engedje túl hosszúra nyúlni, ha érzi, hogy már nagyon feszül, akkor visszaránt, mielőtt elszakadna.


Persze, mikor kicsit idősebb, és tapasztaltabb vagy, akkor már felismered, és lépsz amint észreveszed, hogy ez csak ilyen zsákutca.


De én is elkövettem ezt a hibát. Manapság, ha a másikon azt látom, hogy bizonytalankodik, hogy húzza az időt, akkor levonom, hogy nem én kellek neki, hogy csak játszik, és leépítem, de nem voltam ezen a téren mindig ilyen magabiztos.

2017. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tisztában vagyok ezzel, én is volt, hogy ráfaragtam, nem szégyellem, szégyellje magát az aki ilyet tesz olyan emberrel, aki amúgy g..cire semmit nem ártott neki. (Legalábbis legjobb tudomásom szerint)


Amúgy van aki csak nem tudja, hogy kezelje a másik nemet, tehát nem a rossz szándék vagy az önös érdek vezérli, szimplán csak éretlen, de ezekre is jó megoldás a gyors reakció.

2017. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!