Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valósában mekkora a kereslet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valósában mekkora a kereslet/kínálati különbség egy 25 éves és egy 35 éves nő között?

Figyelt kérdés

Tekintsük úgy, hogy a külső adottságuk ugyanolyan, csak az egyik 25 éves, másik 35 éves kivitelben.


Csak mert ezen az oldalon, szerintem rengeteg álszentséget lehet olvasni ebben a témában. Sok nő állítja, hogy 35 évesen jobb formában van, mint 25 évesen volt, és a férfiak is jobban buknak rá.

De szinte minden férfi lekorlátozza a keresést max. 30 éves nőig a társkeresőkön is, még egy idősödő/elvált 40-45 éves férfi is. Én azt látom, (netes társkeresőkből kiindulva), hogy 35 éves nők már csak az 50 éves pasiknak kellenek.


Na most akkor melyik az igaz? Hol van az ellentmondás?


2018. jan. 1. 15:50
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Ott az ellentmondás, hogy te a neten éled az életed, ők meg kimennek az életbe.
2018. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Azért nem mindegy, hogy a nő mennyire tartja magát. De persze, a legtöbb férfinak 20-as nőcske kell.
2018. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Lazy Lover ***** válasza:
16%
az a nagy valóság hogy a fiatal pipik után hatalmas a verszeny mer rá startoltak a 30 -40 éves férfiak a fiatal nőkre az öreg meg nem kell senkinek
2018. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
3%

Sok mindentől függ.

Igen, tudom, ezen az oldalon a feje tetejére áll a világ, itt olyan is akad, akinek 22 évesen le se tojták a fejét, 35 évesen meg zsonganak körülötte a palik. Persze azt már nem részletezi, hogy milyenek.


Aki jól tartja magát, annak azért simán van esélye 35 éves nőként is párt találni, de szűkül a kínálat, főleg a normálisabb férfiakból.

A gyerekvállalás pl. egy fontos szempont, ahol a 35+-os nők ki szoktak bukni.

2018. jan. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
13%

A harminc feletti nők ugyanúgy tudnak párt találni, ha elfogadják, hogy az igazán jó pasik már nem játszanak nekik. Szó nincs arról, hogy ebben a korban már nem kellenének a férfiaknak, hanem azok a férfiak, akiknek van választásuk (akik a nők számára a legvonzóbbak) nem nagyon fognak olyan nőt választani, akinek már nincs ideje szórakozni.


Azok a nők, akik ahhoz szoktak hozzá, hogy korábban jobbnál-jobb férfiak versengtek értük, persze hogy drámaként élik meg, ha végül a saját ligájukban lévő (vagy ahogy a nők nevezik: selejtes) férfiakkal kell beérniük.

2018. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem érdekel, csak legyen fiatalabb nálam, 20+ (hogy ne kössetek bele, nem vagyok pedo) :-D

Ha megvan a szimpátia, összhang stb. akkor felőlem lehetsz 35 is. :-)


Fharminconteteje

2018. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
0%

[link]


[link]


A második képen 40 éves, és szült 3 gyereket.


Nincs olyan ordító különbség. Azt hiszem, hogy az itt síró lúzerek összetennék a két kezük egy ilyen MILF-ért...

2018. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
81%

Én mondjuk 25 évesen zsírdisznó voltam, meg alapból egész tinikoromban. Konkrét 35 feletti BMI-vel. Most már van alakom. Nem vagyok ezzel egyedül.

35 éves koromra se tervezek visszahízni, ha meg egy pasit érdeklek akkor, az már több, mint 25 évesen.

2018. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem egyértelműen megválaszolható kérdés, attól is függ, hogy milyen kapcsolatra keresel valakit:


- Komoly kapcsolat, családalapítás: itt egyértelműen a huszonéves korosztály a nyerő, egy 25 éves lány még "ráér" a gyermekvállalással, tehát nyugodtabb lehet a tempó, míg egy 35 éves nő már a határon van, ezáltal gyorsabban meg kell hozni a párnak a döntést.


- Komoly kapcsolat gyermekek nélkül: Itt igazából szerintem nincs nagy különbség, mindegyik korosztálynak megvannak az előnyei és értékes vagy kevésbé értékes tagjai. Persze azt bele kell kalkulálni, hogy a huszonéves lány 30-asként lehet, hogy mégis szeretne gyermeket.


- Egyéjszakás kalandok: Itt is az a kérdés, hogy mi a fontosabb, a fiatal(abb) feszes(ebb) test, vagy a tapasztalat?


- Tartósabb, laza szexkapcsolat: Erre szerintem a 30-asok alkalmasabbak. Sokan közülük már nem szeretnének gyermeket és nem is akarnak elköteleződni, élvezik a függetlenségüket, így kisebb a lehetősége annak, hogy később mégis többet akarna.


---


#7: Az átlag 40-es nők is összetennék a két kezüket egy ilyen alakért, ez azért messze nem általános. No meg a fotóknak nem is szabad hinni, a digitális képjavítás korát éljük.

2018. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
64%

"Én azt látom, (netes társkeresőkből kiindulva), hogy 35 éves nők már csak az 50 éves pasiknak kellenek"


Nem onnan indulj ki.

Nekem 35 évesen 31 éves pasim volt évekig. És nem, messze nem az "alja". És én hagytam ott egyébként. Mielőtt jössz, hogy lecserélt :)


Jelenleg 37 éves vagyok, az új párom 38. Mérnök, jól keres, megint nem valami "maradék" :)


Itt a gyk-án valami furcsa second world létezik :)

2018. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!