Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép/átlagos nők! Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép/átlagos nők! Mit tennétek, ha egy autóbaleset következtében csúnya nővé válnátok, akihez képtelenek vonzódni a férfiak?

Figyelt kérdés

Tehát a lehetőségek:


1. Szép férfiprostit béreltek.

2. Szexmentes életet éltek, amíg meg nem haltok.

3. Beéritek egy előnytelen külsejű, de rendkívül perverz, kanos férfival, aki számára a külsőtök nem jelent akadályt.



2018. jan. 2. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Én egy robotlábú, félmellű, félkarú de szép csajjal is leélném a életemet.


Sőt egy vak lánnyal is.

2018. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egyiket se választanák, hanem ők is elkezdenének itt sírni, mint a csúnya férfiak.
2018. jan. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Keresnék egy sorstárs vagy legalábbis megértő férfit, aki tudja, min mentem keresztül és nem csak szexbabának használ. Vanám itt a nuni mellett intellektus és más is, ami kell ám neki, ne aggódj.:D Amúgy valószínűleg eleinte begubóznék, aztán megpróbálnék felállni, felépülni, járnék rehabra meg dolgozna velem pszichológus is. Az utolsó dolgom lenne a párkapcsolati kérdés, hogy őszinte legyek. Ott lenne a meló, a hobbik, meg az egész trauma feldolgozása, jó pár évig. Ha nem rokkantam le teljesen, egész biztos, hogy folytatnám az edzést, ahogy csak tudnám, munkába állnék, ahol el tudok helyezkedni és összehajtanék annyi pénzt, hogy ha valóban annyira rossz a külsőm, kicsit alakítsak rajta. Ebben az esetben valóban kés alá feküdnék, amúgy nem.


Az egész identitásom alapjaiban megkérdőjeleződne onnantól, hogy egy más ember néz vissza rám a tükörből és egy más életet kell élnem, gondolod, hogy majd pont a szexen fogok agyalni az elkövetkező 5-10 évben? Amúgy is, a kezeim isteniek. ;3 Nem kellene férfiprosti, ami nekem kell, azt megadom magamnak ilyen szempontból, a belsőmet meg nem fogja tönkretenni a baleset, szóval emberileg szeretni is fognak. Hacsak nem leszek teljesen amnéziás, akkor meg már arra sem emlékszem, hogy mit akartam a férfiaktól.:D


Amúgy csak szerintem undorító ez a kérdés?

2018. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Van olyan ismerősöm, akinek baleset következtében eléggé megváltozott a külseje, nem kifejezetten az előnyére.

Mit tett?

4. Keresett egy normális pasit, akivel boldogan élnek azóta is.

2018. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Semmin nem változtatna. Aki velem akar lenni, azt nem csak a külsőm érdekli. Egy szép lélek bárkit megszépít, a szerelem nem a külsőt nézi. Kismillió sikersztori van, amiben valaki az "előnytelen" külsejével is boldog párkapcsolatban él. Végtagok hiánya, savval leöntött arc, égésnyomok, és mégis megtalálták a szerelmet. Baromi felszínes vagy, ha szerinted vonzódni csak tökéletes testhez lehet.
2018. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
Nem kell ehhez autóbaleset. Van egy diszkrétebb finomabb dolog ami szintén helyreteszi a nő túl nagy egoját, úgy hívják: kor, illetve annak idő előrehaladtával jelentkező káros mellékhatásai húspiacon tapasztalható tünetekkel
2018. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

"Keresnék egy sorstárs vagy legalábbis megértő férfit, aki tudja, min mentem keresztül és nem csak szexbabának használ. "


Szerinted fogsz ilyen férfit találni? A férfiak is azért sírnak itt, mert nem találnak megértő nőt, akinek nem a külsejük számít.

2018. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Bírom a 3 lehetőséget. Szerintem "szarva közt a tőgyét" mind a három. A legvalószínűbb, hogy a baleset pálfordulást idéz elő a személyiségükben, és újabb horizontokat nyit meg ismerkedésnél: rájönnek, hogy a belső sokkal fontosabb, mint gondolták, és eddig csak felszínes, felületes életet éltek, a külsőre, anyagiakra fókuszálva.
2018. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Baleset nélkül is tudom, hogy mennyit ér a belső. Viszont egy undorító külsejű emberhez nem fogok vonzódni, ha a fél arcom leég, akkor sem. Ugyanis a balesettől nem lesz senki undorító. Attól lesz, hogy elhízik, mint a disznó, meg hagyja magát megkoszosodni és rohadni. Hány ilyen férfi járkál odakinn, te jó ég...
2018. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Hát te hülye vagy, már ne is haragudj. :D
2018. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!