Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Macis férfinek csak elhízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macis férfinek csak elhízott nő juthat?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy ha egy férfi többé-kevésbé macis. És nem talál magának nőt. Akkor azonnal mindenki az arcába vágja hogy keressen magához illő kövér nőt?


Éetitek? A férfi olyan 90 kg és nem alacsony. Akkor neki miért kéne azonnal a legrosszabb fajtaból párt találnia? Pl 160 cm és 100 kilós nőt? Neki már csak az jár sokak szerint. Hogy is van ez a dolog?


2018. jan. 7. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
:D mert te a legjobb fajtából való vagy? Ha nem akarsz magadnak "elhízott" nőt, akkor te se legyél elhízott. 170 centihez is sok a 90 kg. ;)
2018. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
184 cm vagyok! Van pocak sajnos.
2018. jan. 7. 10:27
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
"Hasonlo a hasonlonak orul".
2018. jan. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Miért kell a kövérségről virágnyelven beszélni? Nem macis vagy, hanem dagadt. Vagy fogadd el, vagy tegyél ellene, de ne csodálkozz, ha nem vagy elég jó a csinos nőknek.
2018. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Érdekes,hogy amíg magadat macis alkatúnak minősíted, a Hozzád hasonló súlyfelesleggel küzdő nőt már kövérnek..Miért nem teltnek, teltkarcsúnak, husisnak?


Ha Te elvárod egy nőtől,hogy azon ne legyen fölösleg, akkor Te is produkálj egy sportos alkatot.


Egyébként a kérdésedre a válaszom: szerintem senki nem állítja azt amit Te írtál. Vannak vékonyabb nők is akik kifejezetten a macis alkatra buknak. Bár a macis alkat nem mindig azonosítható be a pocakkal, van olyan pasi aki ugyan nem vékony, de pocaknélküli.

2018. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság. Bár igaz, ha leminősíted a teltebb nőket, mit vársz?
2018. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3%

Ti síkhülyék vagytok. A Kérdező 184 centivel és 90 kilóval minden, csak nem dagadt. De egy nő 160 centivel és 100 kilóval, na az enyhén szólva is dagadt. A kettő nagyon nem egy kategória.

Macis férfiakat is gyakran látni vékony, jó alakú nővel, vagy teltkarcsúval. De az, hogy macis férfinak csak elhízott, igénytelen nő juthat, az úgy hülyeség ahogy van.

2018. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Pedig pontosan ezekre a reakciókra számítottam! A kérdezővel kezdtek személyeskedni, hogy ő is dagadt és nem macis. Mindezt kép nélkül.


Hol írtam hogy nekem olyan lány kell aki 45 kg vagy 10 éve edz és kocka hasa van? Én nem vagyok izmos de látszik hogy valamit azért csinálok. Ilyen 60 kilós tini srác féle még nem is tudnék lenni! Egyszerűen nem olyanok az adottságaim.


Pl 170 cm és nőnél 55-60 kg pont átlagos. Az olyasmire izgulok. Nem csodákat várok. De rendszerint megkapom hogy nekem egy bálna való. És ne is próbálkozzak normál súlyú nőnél.

2018. jan. 7. 11:06
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
#7 Csak nem egy sértett “macis” pasi vagy? :D Micsoda igazságtalanság, hogy egy kövér, chipszabáló, otthon tespedő pasinak nem jár vékony lány...nemis értem. Bezzeg a kövér nők ne akarjanak ennyi erővel sportos pasit. Ezért sír itt ennyi ember, hog nem talál párt, mert elvárások az egekben, csak nem tesztek semmit.
2018. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy az a "pocak" túl nagy!
2018. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!