Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek/lányoknak most mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek/lányoknak most mi a fontosabb az hogy egy férfi/fiú magabiztos legyen és merje kimondani mit szeretne (természetesen kultúráltan) vagy hogy legyen visszafogott és hogy ne ő vezzessen?

Figyelt kérdés

Sok nő/lány van úgy vele hogy a férfinek/fiúnak kell megtenni az első lépést, neki kell kezdeményezni(szerintem is így van jól) és ez helyenként az ismerkedés vagy kapcsolat más részeire is igaz. Viszont sokszor meg azt lehet tapasztalni hogy a nők/lányok nem kedvelik, megijednek ha a férfi/fiú kézbe veszi a dolgokat. Pl: neten való ismerkedés után megkérdezem lenne e kedve találkozni erre semmi. Teljesen jól elbeszélgettünk erre most semmi. Pedig ki is emelte az elején hogy "nem mindenki mer írni...én mertem".

Erre már volt több és más eset is.

Akkor most melyik, hogy kellene csinálnom?

20/f :(



2018. jan. 7. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Hát én egy netes elhívásra még nem mondanám, hogy lehengerlően magabiztos cselekedet.
2018. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
A nők azt szeretnék, ha a jól kinéző, számukra amúgy is vonzó férfiak legyenek határozottak és kezdeményezzenek náluk. Ők nem átlalánosságban beszélnek a férfiakról.
2018. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"neki kell kezdeményezni"


Vicces, ha meg akarják mondani, mit kell tennie egy férfinak.

2018. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az a fontos hogy ösztönösen tudjon normális ember módjára viselkedni ahogy egyébként a legtöbb nőnek és férfinak megy is, és ne kelljen elmondanom hoy viselkedjen, majd amikor nem kéne, mert “nem érzi” akkor is úgy viselkedik... szóval nemtudom de ez a debil szindróma baromi fárasztó már.
2018. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem a kezdeményezéssel van itt a baj kérdező, hanem a jelek értelmezésével. Attól még, mert te úgy érzed, teljesen jól elbeszélgettetek, ha a találkozásra nem ír semmit az nem a kezdeményezésed hiányának/meglétének kritikája hanem egyértelmű visszautasítás.


Amúgy légy önmagad, nincs értelme megjátszani hogy milyen macsó vagy, ha egyébként a valós személyiséged szerint egy kis cukimuki nyuszilelked van (vagy akár fordítva).

2018. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

"ha a találkozásra nem ír semmit az nem a kezdeményezésed hiányának/meglétének kritikája hanem egyértelmű visszautasítás"


Visszautasítás lehet, de se nem egyértelmű, se nem korrekt.

2018. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

A férfi legyen magabiztos és határozott, tudja, hogy mit akar, merjen őszintén és nyíltan beszélgetni bármiről.

Számomra a visszafogottság csak bizonyos mértékig elfogadható.


Egy kapcsolatban nincs vezető, a két fél egyenrangú.


Az első fizikai lépést a pasi tegye meg, azonban metakommunikáció szempontjából a nő teszi meg az első lépést azzal, hogy felhívja a pasi figyelmét az érdeklődésére.


Kérdező, ha valamit akarsz, akkor tegyél érte.

2018. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
A legutóbbi csajnak fontos lett volna, hogy magabiztos legyek, és komondjam a dolgokat, DE csak az általánosan elfogadott "normális"-nak megfelelően, tehát a különvéleményem "égő", pl ha kritizálom, a drága, menőnek nyilvánított éttermet, hogy "hát rossz nem volt, de semmi extra, jóval olcsóbb helyeken finomabbat eszek".
2018. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én azt csinálom, hogy megfelelő útmutatást adok a lánykáknak arról, amit szeretnének csinálni.

Hogy megértsd, nem te hívod el, hanem eléred, hogy ő akarjon elhívni téged, amit aztán konkrétan kifejez, egy "talizzunk má' " szöveggel, vagy nagyon erős utalást tesz neked "úgy megnézném az xy filmet nálunk".

Igen, legyél magabiztos, legyél tisztában az igényeiddel, az akaratoddal, és adj megfelelő útmutatást, hogy ne azt érezzék melletted, hogy nincs saját akaratuk, csak a te hülyeséged akarod rájuk erőltetni.

Remélem átmegy a mondandóm, tapasztalataim szerint minden csajnak bejön. Szabadnak, nyíltnak érezhetik magukat, mégis ragaszkodnak hozzád, mert mégiscsak te váltod ki belőlük ezt a fajta "öntudatosságot".

Csak "finoman", mégis határozottan.


21f

2018. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem az lehet nálam a gond hogy inkább a tettek embere vagyok mint a szavaké.Nem mindig forgaom jól a szavakat...cselekedni jobban tudok.
2018. jan. 7. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!