Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi esélyem sincsen arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi esélyem sincsen arra, hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés
Ezek a gátlások gyermekkoromban kezdődtek és sajnos a mai napig is jelen vannak a mindennapjaiban. Nem igazán tudok emberekkel kapcsolatot kialakítani. A lányokkal egyáltalán nem tudok beszélgetni és sajnos félek is tőlük. Ez a tapasztalatlanságomnak is köszönhető másfelől pedig a hozzáállásomnak is. Kevésnek érzem magamat és úgy gondolom, hogy engem nem lehet szeretni és hihetetlen számomra, hogy ha én egy lánynak szimpatikus legyek és esetleg később belém szeressen. Azt belátom, hogy nekem kellene egy kicsit pozitívabbnak lennem és nem csak mindig a rosszra gondolni de egyszerűen nem megy. Tudom előre a kudarcomat és azt is, hogy egyetlen egy lányt sem érdeklek. Tudom, hogy még nagyon fiatal vagyok de egyre gyakrabban eljutok odáig, hogy fel adom és egy életre meggyűlölöm a nőket. Többen is mondták, hogy nem a kinézetemmel van baj hanem a felfogásommal és a hozzáállásommal. Egyáltalán nem járok emberek közé és sohasem voltam szórakozni sem. De soha nem is vágytam rá. Valószínű, hogy az elkeseredettség látszik rajtam mert már többen is megjegyezték, hogy látszik rajtam az, hogy valami nincsen rendben. Inkább elvonulok a saját kis világomba mindentől és mindenkitől távol és olyankor azon gondolkodom, hogy hol rontottam el és, hogy szó szerint egy undorító ember vagyok....

2018. jan. 9. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez csak is saját magadtól függ. Ha márpedig meg akarsz változni és teszel is róla, némi kitartással menni fog. De ha így állsz hozzá nem akarlak elkeseríteni de fogsz előrébb jutni.

Én is elég gátlásos voltam aztán elhatároztam márpedig teszek róla hogy jobb legyen, azóta sok minden téren elég sikeresnek mondhatom magamat.

2018. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen lehet változtatni. Igaz, nehéz. Először el kell fogadni önmagad és félretenni a negatív hozzáállást. "Tét" nélkül kell élned. Ne akarj semmit, de ne is ostorozd magad. Semlegessé kell válnod, de nem érdektelenné. Aztán nyitni kifelé.
2018. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz_39 válasza:

Jajjj


No. Először is nem vagy undorító ember.


Az Undorító az, aki nem akar fejlődni aki nem akar jobbá válni, de te akarsz. :-)


Ha elvonulsz a világodba, akármit is csinálhatsz. Felejtsd el hogy az rossz. Ha ott érzed magad szabadnak akkor legyél ott szabad. Sokan vannak ezzel így.


Ha szeretnél barátnőt és barátokat akkor először is fogadd el magad. És ne olyanokkal barátkozz akik 180 fokban különböznek tőled, hanem akik hasonlóak hozzád.


Lehet hogy kicsit introvertátabb vagy mint az osztálytársaid közül páran. De ezzel sincs gond. Sokan vannak így.


A nőket kiismerni meg úgysem lehet. Szóval igazából azzal hogy most nincs barátnőd, egy nagy mázlista vagy.


Hidd el egy rossz kapcsolatnál ezerszer többet ér a szabadság. Csak találd meg BELÜL. :-)


Szép napot kívánok!

2018. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem sajnos továbbra is más a véleményem. Én már kezdek le mondani arról hogy nekem valaha is legyen párkapcsolatom. Én a jövőben sem fogok senkivel sem ismerkedni. Meg tanulok egyedül élni de nem boldogan. Aztán majd lesz valahogy. Tisztában vagyok vele, hogy hiába is van még a szándék, hogy megváltozzak úgysem fog semmi sem változni és 25 évesen is ugyanitt fogok tartani

2018. jan. 10. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!