Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék rájönni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rájönni, hogy én miben hibázok pár keresés során?

Figyelt kérdés

Szeretnék komoly tanácsot kérni tőletek. Nő vagyok, és azt hiszem valahol elrontom az ismerkedést még az alapoknál. Túl vagyok 3 komoly több éves kapcsolaton, melyek mind kisiklottak. Nem drámázós, megcsalós történet volt egyik se, csak a kapcsolatok végén mindenki azzal zárt, hogy én nagyon tökéletes és csodálatos vagyok, de valahogy valami mégsem az igazi.


Az a baj, én ezt nem igazán tudom hova rakni, nem jövök rá, hol rontom én el, hogy nem sikerül olyan férfival találkoznom, akinek pontosan az kell, amit én nyújtani tudok, nem én és valami plusz, amit még körbe se tud írni senki.


Nem haragszom egyik exemre sem, se a férfiakra, optimistán gondolok a jövőmre, de szeretnék megállapodni, családot alapítani. Tudom, hogy sokan nem erre vágynak, és őket sem vetem meg emiatt, csak én szeretnék ebben a klasszikus modellben is kiteljesedni.


Hogyan tudnám én fejleszteni önmagam, hogy ne fussak bele még egyszer egy eleve halálra ítélt kapcsolatba? Tippek, tanácsok, könyvek, bármi jöhet. :)


2018. jan. 11. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyan mondhatnánk bármit ismeretlenül? Próbálj visszaemlékezni, a kapcsolataidban miből volt konfliktus! Csak volt egy-kettő! Barátnőid nincsenek? Ők nem tudnak segíteni? Ők milyennek látnak? A családod? Testvéred? Senkinek semmi tippje nincs? Ha gondolod, írj és mesélj magadról, hátha kiderítünk valamit!
2018. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

“hogy ne fussak bele még egyszer egy eleve halálra ítélt kapcsolatba?”


Ha már az elején tudod, hogy az nem lesz az igazi, akkor bele se kezdj. Ezért igazán nehéz dolog a párkeresés. Először is tisztában kell lenned a saját értékeiddel, a saját “helyeddel” a táplálékláncban :D Mert akkor azt is tudod, hogy mit várhatsz el, és ezekből ne engedj, mert megalkudni értelmetlen. Akkor úgy végzed, mint az előző kapcsolataiddal.

2018. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Foglalkozz önismerettel. Végezz önvizsgálatot.

Van egy csomó önfejlesző könyv, cikk, videó a neten és a kömyvtárakban.


Gondold át a régi kapcsolataidat és vond le belőlük a tanulságot.

2018. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdező, megkaptad azt amit ti mondtok nekünk. nincs meg az a bizonyos plusz. tudod te miért mondod 1 férfinak? na, ugyanazért monják neked is.
2018. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!