Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem elég jó nekem senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég jó nekem senki sem?

Figyelt kérdés

Fiatal, vékony, igényes lány vagyok, sportolok, egyetemre járok, és egy normális kapcsolatot keresek.


Viszont akárkivel ismerkedek, vagy külsőre nem tetszik eléggé, vagy ha igen, akkor nem elég értelmes/csak szexre megy stb, vagy aki külsőre, belsőre és egzisztenciálisan is az esetem lenne, az meg természetesen, mit ad Isten, külföldön él és a suli miatt még nem mehetek ki. Távkapcsolatot pedig nem szeretnék.


Lejjebb adni nem akarok az igényeimből, mert miért adnék, ha pont csak azt várom el, amit én is nyújtani tudok? De akkor mégis miért nem találok párt? Akinek hasonlóan viszonylag nagy igényei vannak, mennyi idő után talált párt? Vagy inkább leadtatok az igényekből?



2018. jan. 11. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Olyan jo vagy az orszagban nincs hozzad foghato. Ha vegeztel az egyetemmel menj te is kulfoldre ahol tomegevel vanna hozzad valo felistenek.
2018. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez a külföld mánia teljesen szánalmas. Meg te is. Az ilyen különlegesen értelmes lányokba, azt szeretem hogy két perc után kiderül mennyire buták és kikérik maguknak hogy mi alapon oktatom ki őket.
2018. jan. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nincs külföld mániám, egész véletlen alakult úgy, hogy akivel nagyon jól kijöttem, külföldön él. De magyar emberekről van szó, bár külföldiekkel is szívesen ismerkedek, csak egyelőre minek, ha úgysem itt élnek😀
2018. jan. 11. 13:21
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Túltoltad a tökéletességet. Egy hétig ne borotváld a lábad és meg is oldódik a problémád :)

31/f

2018. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Ha arra vársz, hogy Christian Grey helikopterrel landoljon a sulid előtt és onnan vigyen romantikus estére, szerintem felejtsd el. :D

Komolyra fordítva, nem lehet, hogy irreálisan magasak az elvárásaid? Amiket leírtál magadról, az minden 2. lányra igaz a fővárosban. Fiatal csinos, suliba jár/dolgozik, semmi extra. De ha tévedek, elnézést és remélem megtalálod az igazit :) 28/f

2018. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 Nem várok el túl sokat, pont csak azt, hogy a pasi is legyen sportos, viszonylag helyes(nem egy Christian Grey, bár őt is elfogadnám:D), és tanult, okos. Meg mondjuk ne dohányozzon, mert azt nem bírom. Szerintem ez nem valami extra lista.
2018. jan. 11. 13:35
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Valami megsem ugy van ahogy gondolod, mert minden egyetem tele van tanult, sportos, helyes fiukkal.
2018. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nem kell sem leadni, sem kapkodni
2018. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%

#5 vagyok ismét.

Nyilván ne kapkodjon, de szerintem Ő sem akarja, hogy egyik reggel felébred és hoppá 40 éves, se férj, se gyerek, se Christian Grey, se nem fiatal, se nem vékony és még mindig az ideálisat keresi.

2018. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem vagyok elkeseredve így 20 évesen :D Csak bosszantó, hogy nehezen állapodok meg valaki mellett.
2018. jan. 11. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!