Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt hogy lehet finoman tálalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy lehet finoman tálalni?

Figyelt kérdés

Adott egy barátom, aki 42 éves, férfi, mondhatni az exem.

5 éve ismertem meg, ő ugye akkor 37 volt, és falta az életet. Köztünk első perctől megvolt a közös hang, de egy (táv) kapcsolathoz nem volt elég, így maradtunk barátok.

A barát most kezd egyre depressziósabb lenni. 42 éves, kicsit pocakos, inkább átlagos mint jóképű, anyagilag is az átlagot képviseli.

Mindig rövid kapcsolatai voltak, semmi kötöttség, inkább csak szex és közös bulik.

Ezt az életmódot akarta folytatni egész életében.

De valahogy 40 körül jött a törés, és azóta egyáltalán nem talált barátnőt. Utánam egy lány volt, de pár hét alatt véget ért. Elég magas anyagi igényei voltak a lánynak (wellness hétvége, harmadik randi gyanánt, meg hasonlók).

Azt látom, hogy a férfi nem veszi tudomásul, hogy hány éves, meg hogy néz ki. Kaliberekkel jobb nőkkel kezd flörtölni, főleg 30 alattiakkal. Azok meg persze elhajtják.

Néha azt is érzem, hogy neki az is rosszul esik, hogy nőként én nem vagyok nagy szám, de nekem azóta férjem és családom van. Amíg flörtöltünk, elég magas lovon ült, volt benne egy célzás, hogy túl jó pasi hozzám, meg hogy az exei jobb nők voltak. (Részben ezért lett ő az én exem.)

Célozgat arra is, hogy lehet, hogy lejjebb kellett volna adni az igényeit és beérnie velem. (Jó a humora.)

Egy jó pár hónapja elég magányos. Elhunyt az apja, rossz a viszony a testvérével, a közelben lakó barátok családot alapítottak. Azt írta, már csak én vagyok neki, köztünk meg konstans 1200 km van.

Jön a szülinapja, és elkezdte rágni magát, hogy mit rontott el, egyedül fog meghalni: ez már messze túl mutat a szokásos siránkozáson.


Attól tartok, ha egyenesen megmondom neki, hogy 30 évesen kellett volna válogatni, amikor jó pasi volt, az nem segít. :(

Mit vár, amikor azt akarja, hogy őszintén mondjam meg, mit csináljon? Mit akar egy férfi ilyenkor hallani?

Ha én tényleg őszintén elmondom, hogy már nekem se kéne, és adja lejjebb az igényeit, az inkább úgy jön ki, hogy bosszúból mondom. De tényleg ezt gondolom.

Ez a szerencsétlen meg azon pörög, hogy ideje lenne megállapodnia és gyereket vállalni, mielőtt túl késő.

Hogy lehet azt finoman tálalni, hogy én már most is úgy látom, hogy késő. Főleg az ő igényeivel.

Vagy maradjak annál, hogy persze, minden tök jó lesz. Tudja, hogy nem vagyok őszinte.



#időzavar #nincs valakinek kölcsön időgépe #lottózz inkább
2018. jan. 15. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne finomkodni vele?Egyenesen elmondod neki, amit gondolsz.A többi az ő problémája.
2018. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell finoman tálalni, az nem segít, nem vszi komolyan. Az ember csak a pofonok által változik. A legnagyobb dolog, amit tehetsz valakiért, hogy őszinte vagy vele maximálisan. Most talán nem fogja jól fogadni, de később hálás lesz érte amiért valaki végre az arcába vágta, hogy mit csinál rosszul.
2018. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy esetleg összeszedi magát, elkezd figyelni a testére, munka mellett elvégez képzéseket, hogy előre tudjon lépni és többet keresni - ebben az esetben akadhat édi-bédi csinos fiatal asszonyka. Neki is fel kellene érnie a saját igényeit.

Ha ez nem megy, tenni nem akar a dologért, akkor meg sajnos lejjebb kell tenni a mércét, be kell érni az átlagossal, vagy a csúnyácskával, akik amúgy lehet, hogy kitűnő feleségek és anyák lesznek, sőt...

2018. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük a tanmesét, aranyom. Gyere holnap is!
2018. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!