Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt köztetek olyan pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan pasi, aki iránt soha egy minimálisan vonzó nő sem mutatott semmilyen érdeklődést sem?

Figyelt kérdés

Minimálisan vonzó alatt azt értem, hogy maximum szexisen molett alkatú és nőies vagy lányos arca van, de semmi esetre sem baltával faragott vagy totál jellegtelen.

Semmilyen érdeklődés alatt pedig azt értem, hogy nemhogy nem csókolt meg, de még szemezni sem szemezett veled, meg se érintett, szóval semmilyen jelet nem küldött feléd egész életed során az adott csaj. Ebből adódóan természetesen akiknek a véleményére kíváncsi vagyok, azon hozzám hasonlóan mind klasszikus (csók)szüzek, de arra is nagyon kíváncsi lennék, hogy ti milyen alkatúak és hány évesek vagytok. Illetve mi a legnagyobb gátló tényező, ami miatt olyan érdekesek vagytok a nők számára, mint egy 120 μm-es egysejtű papucsállatka?



2018. jan. 18. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

John , szívem, John

kezdetben, valaha

hajad koromsötét volt

s a homlokod sima.

Ráncos ma homlokod, John,

hajad leng deresen,

de áldás ősz fejedre,

John , szívem.


John , szívem, John,

együtt vágtunk a hegynek,

volt víg napunk elég, John,

szép emlék két öregnek.

Lefelé ballagunk már

kéz-kézben csöndesen,

s lent együtt pihenünk majd,

John , szívem.

2018. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én igen
2018. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Te tán vak vagy?
2018. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3: Miért lennék vak? Kifejtenéd bővebben?

Egyetlen nő soha egy kéjes/vidám/csodáló stb. pillantást/mosolyt akármit nem mutatott felém.

2018. jan. 18. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Köszi a kérdést, máris jobban érzem magam, hogy néha azért mutatnak felém érdeklődést. :D
2018. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Ismerek 2 ilyen srácot az egyetemről. Meg még egyet, de nála nem tudom eldönteni, hogy más kapura játszik e.
2018. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelen, ilyen vagyok. (35F)
2018. jan. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddig sehogy se sikerült. 28 vagyok és még csókot sem kaptam. Még k.urvát is úgy kell vadásznom, aki bevállal. Ennek ellenére nem gyűlölöm magam, és nem is adom fel. Egyszerűen maguk az igények lettek óriásiak. Gyakorlatilag lehetetlen megfelelni. Hatalmas a verseny a férfiak között. Már nagyon kiemelkedőnek kell lenned, hogy csajod lehessen. Igazi luxussá vált.


Egyébként még én is csókszűz vagyok. Tehát ha esetleg valaki bevállalna( lehetőleg nő ) egy csók erejéig, azt meghálálnám.

2018. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!