Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Láttam badoo-n egy lányt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam badoo-n egy lányt, de nem lépett fel hónapok óta, bejelöltem facén, visszajelölt, de most látni hogy van palija, töröljem?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 20:38
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
ennyit irtam:szia mizu
2018. jan. 18. 21:08
 12/22 anonim ***** válasza:
30%

Kb. a legrosszabb amit írhattál...

Amúgy meg felesleges itt azokra hallgatni akik egyből mentegetőzéssel meg bocsánatkéréssel kezdenék az első levelüket. Mégis miért kellene bocsánatot kérned?

Fent volt badoo-n bejött, rákerestél, visszajelölt. Elég egyértelmű persze nem törvényszerű, hogy tényleg akar valamit és nem csak mindenkit visszajelöl és kész.


Azt kellett volna írnod, hogy láttad őt badoon, tetszett, ezért jelölted és elhívod egy konkrét időpontra kávézni vagy sörözni.

Felesleges a köntörfalazás meg a mentegetőzés, hogy így bocsánat, úgy bocsánat.

Mint mondtam, qrvára NEM a gyakoris nőkből kellene kiindulni semmi szinten. Mind tudjuk, hogy itt mennyire hatalmas szűzies, tiszta, morálisan teljességgel megingathatatlan erkölcscsőszök, akik mindannyian az "igazival" vannak együtt, de közben meg tény, hogy az itt válaszolgató lányok többsége is biztosan csalta már valamelyik párját.


Ha meg nem lesz semmi a dologból akkor nem lesz, na bumm. Úgysem hiszem, hogy bármi túl komolyat akarnál tőle néhány alkalmi légyotton kívül.

2018. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%

Bzmeg én nem hiszem el, hogy ti ezt magatoktól csináljátok és ennyire gyökerek vagytok, nem tanítja valaki nektek...:DDDDDDDDDD


Okkal nem lépett be, lehet, hogy Badoon, lehet, hogy máshol találta meg a párját. Minek kell agyatlanul jelölgetni meg nyomulni minden nőre megerősítés nélkül, komolyan? Gyűlölöm én is, hogy idegenek jelölgetnek.. Bszki, ha ismerkedni akarok, majd válaszolok társkeresőn is, vagy személyesen felveszem a szemkontaktust, ha ez nem így történik, mi az anyámnak erőletitek?


A másik, nem néz hülyének, ha törlöd, mert nem jelzi a fb, hogy törlöd. Annyira naiv meg nem lehetsz, hogy nézegeti majd, te épp ki vagy mi vagy és ismerősöd vagy sem...


A harmadik, a mizura mi a fenét vártok amúgy mindig válasznak? Ti nem érzitek, mennyire sablonos, szánalmas, minimalista szenny ez? Ti nem érzitek, mennyire igénytelenek vagytok? Egy idegen sem fog mesélni az életéről nektek és beszámolót írni a mizura, mert lerí róla, hogy úgy akarjátok felvenni a kapcsolatot az illetővel, hogy őt magát teljesen leszarjátok és csak az érdekel titeket, amit a farkatok sugall, vagy amire a vágyaitok vezetnek.


El nem hiszem, hogy ennyire önzőn és énközpontúan tudtok működni. Szánalmas, hogy itt tart a szociális kogníciótok.

2018. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Na?Történt már valami?
2018. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
ezt irom:xy városba laksz?mert láttalak itt ahol lakok a boltba
2018. jan. 18. 21:28
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Ez így nagyon gagyi :)
2018. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

válasz:xy városba lakok a párommal


na törlöm a facomba ezt a facebookot

2018. jan. 18. 21:34
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
xD Most komolyan hány éves vagy?
2018. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
fennt vagyok társkeresőn kb 8 éve,eredmény nélkül,onnan is törlöm magam
2018. jan. 18. 21:36
 20/22 anonim ***** válasza:
43%

Most már szerintem is felesleges így, ilyen szövegekkel erőltetni a dolgot.

Ha rám írna így egy ismeretlen lány, hogy "szia, mizu" meg, hogy látott a boltban(???), én is hülyének nézném.

2018. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!