Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan próbáljam meg elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljam meg elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon szimpatikus számomra. Korábban beszélgettem vele. Elsőnek nagyon jól elbeszélgettünk de a második beszélgetésünk alkalmával összezavart. De ez köszönhető a bambaságomnak és a tapasztalatlanságomnak is. Azóta minden nap látom mivel egy vonattal utazunk haza és ugyanabban az iskolában is tanulunk. Próbálom elfelejteni de egyszerűen nem megy. Nem csak nála érzem azt,hogy mit is akarok én tőle hanem minden lánynál mert valljuk be őszintén kinek is lenne szüksége egy olyan emberre akinek még barátai sincsenek és tele van gátlásokkal, félelemmel. De ha belegondolok mit is akarhattam én tőle egy magamfajta és persze nem is vagyunk egy világ. Ő egy gyönyörű lány én pedig....

2018. jan. 20. 10:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beszélgetni még vele, aztán vagy kiábrándulsz, vagy alakul valami, vagy semmi. Ennél rosszabb úgy sem lehet semelyik eshetőség.


Elfelejteni csak akkor fogod tudni, ha más jön a képbe.

2018. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Más lány viszont egyáltalán nem érdekel.
2018. jan. 20. 11:08
 3/24 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy így érzed, amíg valakibe bele vagy habarodva. Majd elmúlik, de ahogy írtam sokkal jobban jársz, ha teszel valamit, mert ez a legrosszabb variáció, hogy hónapokig ábrándozol, csodára vársz.
2018. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ugye feltehetőleg idealizálod is, minden jót ráképzelsz a személyiségére, amilyennek csak szeretnéd, hogy legyen.


Mit jelent az, hogy összezavart a második beszélgetésnél?

2018. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"Ugye feltehetőleg idealizálod is, minden jót ráképzelsz a személyiségére, amilyennek csak szeretnéd, hogy legyen.

" Így van.


Amikor másodjára beszélgettem vele megkérdeztem,hogy leülhetek-e és azt mondta,hogy persze. Megkérdeztem,hogy hogy van,mi újság és Ő csak annyit válaszolt,hogy elvagyok de közben nem nézett rám hanem nézett kifelé a vonat ablakán. De viszont azt láttam rajta,hogy nem volt jó kedve. És nem értettem mikor az első beszélgetésünkkor jól elbeszélgettünk.

2018. jan. 20. 11:33
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem túl jó jel, ennek ellenére sem adnám fel. Ahogy írod lehet, csak rossz kedve volt simán. Ha meg rosszul sül el, nagyobb esélye van legalább, hogy kiábrándulsz. Hidd el, tapasztalat alapján sokkal egyszerűbb továbblépni!
2018. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem,hogy akkor a múlthéten amikor ültem a padon az iskolában és nem messze tőlem felém fordulva állandóan engem nézett. Persze én nem néztem rá mert próbáltam elfelejteni de utána a barátom le is szidott,hogy miért nem néztem rá mikor állandóan engem nézett. A barátnői ha meglátnak mosolyognak rám. De úgy érzem,hogy mi nem vagyunk egy világ.
2018. jan. 20. 11:51
 8/24 anonim ***** válasza:

Harcolni kell, ha akarsz valamit! Nem fog a sült galamb a szádba repülni! :)


Tudod, néma gyereknek anyja sem érti a szavát! :)

Persze ezzel megvan az esélye, hogy buksz, de akkor meg ígyis-úgyis. Szóval érted...!

2018. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szeretnék ismerkedni vele de ha úgy érzem,hogy nem érdeklem akkor feleslegesnek érzem.
2018. jan. 20. 11:57
 10/24 A kérdező kommentje:
Másfelől pedig annyi gátlás van bennem,hogy mit is tudnék én nyújtani? Mikor sokkal jobbak is vannak nálam.
2018. jan. 20. 11:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!