Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy veszett ügy?

Figyelt kérdés
Van egy budapesti lány,nyár közepén ráírtam hogy ismerkedni szeretnék vele,nem volt elutasító,persze valaki gyorsabb volt így 1-2 héttel ismerkedésünk után kapcsolata lett,fiú elbánt vele,akkor sokáig nem írtam,és persze hogy akkor írtam rá újból amikor foglalt lett,most megint szingli,de október óta nem írtam rá,ráírjak ? Nagyon helyes kis csajszi,össze is illenénk,mert ő kicsit érzékeny érzelgős,így buliba se kell nagy járni.Az a baj hogy attól is félek hogy uncsinak tart,nekem a chat nem az erőségem,jobban szeretem ha látom a beszélgetőpartner gesztusait.
2018. jan. 21. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2018. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért az se rossz hogy fél év alatt te lennél a harmadik barátja dikk.


Hát írj rá te$, keresztbe fonom a heréim értetek X.

2018. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amelyik nőnek ennyi "kapcsolata" van, azzal valami nem oké. Én is bedőltem egynek, lehúzott, alázott, kihasznált, aztán megint jópofizik, miközben az egyel előttemi "ex" pasijával él "csak simán jóban vagyunk", de együtt síelnek, járnak kiállításokra.
2018. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted,hogy cserélgetnek,mint a sz..ros gatyát,akkor hajrá!Addig jó leszel te is,míg nincs más a társkeresőn.
2018. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!