Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez hogy is van?

Figyelt kérdés

Ebben a kategóriában csak azt lehet olvasni hogy a nők mennyire rosszak,felszínesek,hisztisek,utálatosak. A férfiak meg a tökéletesek. Én nem akarok semmit cáfolni, se megerősíteni. Viszont felmerűlt bennem, hogy miért nem lesznek melegek ? Ha a nők ilyen rosszak, ők meg jók, akkor miért nem választanak férfi párt ? Ha utálom a spagettit se eszek azt, de nem fogom szídni, eszek inkább mást.

De arra kíváncsi lennék, hogy itt a nőgyülölő férfiak mire masztiznak. Van egy olyan érzésem, hogy nőkre. :D



2018. jan. 21. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Azt azért te is sejtheted, hogy az, hogy valaki meleg, az nem döntés kérdése.


Szóval attól, hogy sokszor nyúl mellé, még nem fog vonzódni a saját neméhez. Se férfi, se nő.

2018. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem nőgyűlölők. Csak nem tetszik a lúzereknek, hogy a szép nőknek nagyok az elvárásaik egy férfival szemben. A dagi nőkhöz meg nem vonzódnak. Egy igazi nőgyűlölő az tényleg nem akar nőt. Ezek akarnak, csak nem elég jók a nőknek, ezért frusztráltak.
2018. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De most ebben csak én látom a viccet, hogy valamit utálok is meg szeretem is ?
2018. jan. 21. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Na és az ilyen embernek is,mint pl. a kérdező, van szavazati joga... ilyen hülyeségeket összehordani.
2018. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez a nőgyűlölet valójában nőimádat, csak mivel nincs náluk sikerük, így dühöt, majd gyűlöletet kezdenek érezni. Valami ilyesmiről beszéltek a Star warsban is, csak ott nem nőkkel kapcsolatban :D
2018. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2018. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Egy ismerősöm is egy utolsó színvonaltalan szarnak tartotta azt a céget, ahova pályázott, mikor nem vették fel a képességei miatt.
2018. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy van, hogy téged senki nem kefélget kérdező és frusztrált vagy. :)
2018. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

“Szerintem ez úgy van, hogy téged senki nem kefélget kérdező és frusztrált vagy. :)”

😂😂😂😂 azta ilyet sosem mondtak még nekem. 17 éves korom óta nincsennek szexuális problémáim 😄.

De nem értem ez, hogy kapcsolódna ide ?

2018. jan. 21. 21:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!