Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem érdeklem valamilyen oknál fogva a lányokat. Ők nem nyitnak felém vagy egyszerűen nem látom rajtuk a szimpátiát így én sem nyitok feléjük. Nem beszélgetek velük és elkerülöm őket. Másfelől pedig egyáltalán nincsen önbizalmam és minden lányhoz egyszerűen kevésnek érzem magamat. Elméletileg a külsőm miatt nem kellene aggódnom de nekem erről más a véleményem. Nagyon visszahúzódó és félénk is vagyok. Nagyon hamar zavarba jövök a lányok közelében. Nem merek feléjük nyitni mert bevallom őszintén tudom előre a kudarcomat így inkább megkímélem magamat. Másfelől pedig miről is beszélgessek velük mikor kevés vagyok hozzájuk.

2018. jan. 25. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Balázs story újratöltve 😀😀
2018. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mindenki azt kapja a másiktól, amit ad.

Attól, hogy feléd nem nyitnak, ők lehet, hogy másfelé viszont igen.

De ha te nem nyitsz feléjük, akkor te se várd, hogy ők majd nyitnak feléd.


Foglalkozz önismerettel, önszeretettel, önfejlesztéssel. Légy bátor, ne egy gyáva nyuszi.

Gyakorolj tükör előtt, aztán élőben.

2018. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Welcome back Balázs!
2018. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"nem beszélgetek velük és elkerülöm őket"

lehet itt a baj:D

"nincs önbizalmam" itt a másik

"nagyon visszahúzódó és félénk is vagyok" jaja, ezt is vegyük a listára

"nem merek feléjük nyitni" ez is belefér


na már most megválaszoltad magadnak a kérdést, gratula

csinálj valamit amitől megnő az önbizalmad.

2018. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csinálok semmit, nem nézek a nőkre, kerülöm a nőket, félek a nőktöl, a jövőbe látok és tudom hogy kikosarazHATNAK" MIÉRT NINCS CSAJOM?


Bazz ez mennyire szánalmas!

2018. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kamukérdés
2018. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?
2018. jan. 25. 17:33
 8/14 anonim ***** válasza:
mert az. csak.
2018. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem...
2018. jan. 25. 17:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Dehogy érted! Mit vársz? Hogy majd bekopog az álomcsaj aki kifigyelte merre laksz és titokban rajong a lúzerekért? Vagy mégis mit? Ahogy saját magadhoz állsz, még attól is berezelnél ha csak az időt akarja megkérdezni egy nőnemű lény! 1.lépés hogy növesztesz egy cerkát és nem a gép előtt pitsulsz mint valami fürdősqrva!
2018. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!