Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nagyon nagy baj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagyon nagy baj ha egyáltalán nem vagyok boldog? Mindig búskomor, rosszkedvű és egy kicsit szigorú tekintetű vagyok

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretek beszélgetni. Inkább elvagyok a saját kis világomban. Nagyon nehezen ismerkedem másokkal ezért egyáltalán nem is szoktam. A külsőmet illetően csúnya embernek tartom magamat a dicséretek ellenére is. A külsőmet illetően meg soha sem kaptam negatív visszajelzést. De nekem erről más a véleményem. Lányokkal egyáltalán nem szoktam ismerkedni de még beszélgetni sem. Elkerülöm őket és ők is engem. Valószínű, hogy látszik rajtam a negatívitásom. Mindenkit levegőnek nézek magam körül mert velem is ugyan ezt teszik.

2018. jan. 26. 09:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Balázs mondd meg őszintén mit vársz tőlünk? Semmilyen tanácsot nem fogadsz meg semmilyen segítséget nem fogadsz el. A múltkori kérdésedre 400 akárhány válasz ment.
2018. jan. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Lemaradtam, ki az a Balázs?:D Azt tudom, hogy 3 embert kellene innen kisöpörni és nem lenne több fäsz kérdés, de így névről nincsenek meg.:D
2018. jan. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Balázs? Ő meg ki?
2018. jan. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Senki se szereti a búvalb..szott negatív pesszimista embereket.


Ha elvagy a saját világodban, akkor minek neked párkapcsolat?


Hát, ha utálod magad, akkor hogy várhatod el, hogy más szeressen téged?

2018. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez a kérdés tudod olyan, hogy én pozitív vagyok. Ha összekeveredek egy negatívval, kevesebb leszek, mint amilyen most vagyok. Hol éri ez meg nekem?
2018. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2018. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem mész egy el pszichológushoz? Mi a fenétől vagy mindig búskomor?
2018. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

Mintha csak én írtam volna a kérdést. :D

De xarjál rá, mi ilyenek vagyunk és kész, nekem sem volt sok kapcsolatom, de arra jöttem rá, hogy a boldogsághoz nem is kell nő.

Járd a saját utadat egyedül, a MGTOW legyen veled. 38/F :D

2018. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

7-es:

A pszichológus nem old meg semmit, én voltam nála, de mintha egy bólogató falnak beszéltem volna, szinte semmi más reakció. Nem is kérdezett, csak nekem kellett pofáznom, frusztráló volt az egész. Ennyi erővel egy fával is beszélgethettem volna. :D

2018. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért vagyok mindig ilyen.
2018. jan. 26. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!