Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondolnatok arrol az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnatok arrol az emberrol aki csak azert nem akarna megismerni titeket mert a csaladotok problemas?

Figyelt kérdés
Valamelyik szülő iszik, vagy egyéb más dolgok. Én lany vagyok es azert erdekel mert az anyai ági rokonsagom az alapjan ítél meg valakit, meg ha nekem olyan baratom van akinek iszik az apja meg az anyja se komplett akkor reménykednek hogy az a kapcsolat létre se jön vagy pedig véget ér. Ennyi erővel engem is elitelhetne bárki meg ok is mert apu iszik és minden nap berugik. De érdekes módon soha senki nem engem ítélt meg ez alapjan. Akkor hogy is van ez?
2018. jan. 28. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Apu nem iszik és berugik banem:

Egy pohár sör beugrik

Egy fél deci pájinka beugrik

Egy szóda víz beugrik


Ezt jól jegyezd meg.

2018. jan. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre még nem is gondoltam xDD
2018. jan. 28. 01:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most bunkónak fogok tűnni... Nem ez alapján döntenék, de szempont lenne komolyabb kapcsolatnál. Régebben nem zavart volna, de voltam ilyen kapcsolatban. Ha a család valóban problémás és a nő nem tud elszakadni ettől a dologtól, hogy a jövővel foglalkozzon, akkor nem tudok rá alapozni. Ahhoz sincs már kedvem, hogy bárkit is megmentsek és bárki életét is rendbe tegyem. Rengeteg energiát emészt fel a dolog és sokszor az a vége, hogy a másik fél mégis lelép. Ha az illető tudja kezelni a dolgot és nem ez viszi le a kapcsolatunk, akkor persze nincs gond.

Tuti, hogy le leszek pontozva, de tartom magam a véleményemhez.

2018. jan. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aztabudosqurvaszuzmariat!!!


Hogy lehet hogy valaki nem pc komformksta választ adott?

Hogy a tetves cigányistenbe an ez??

2018. jan. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kevesebb probléma várható, ha rendben van a mögöttes család. A lányok, srácok sokszor hoznak magukkal rossz mintákat otthonról, ettől félhet a te anyai rokonságod is. Én pl. azt látom a környezetemben, hogy olyan lányok, akiknek az apjuk ivott, hajlandóak megtűrni az alkoholt a saját párkapcsolatukban is - mármint hogy olyannal kezdenek, aki egy kicsit iszik. Aztán ennek megvannak a következményei.


Nem azt mondom, hogy ez jogos vagy igazságos a részükről, csak azt hogy logikus, és a te érdekedben gondolkodnak így.


Lehet az is, hogy a rossz hátterű fiatal jó utat választ, pl. megtér. Az én férjem is ilyen. Esti ivó apa, mindennapos veszekedések voltak otthon, anyuka öngyilkos lett mikor a férjem 13 éves volt. Ő mégis remek férj, és elég jó apa, jobb az átlagnál. De az ő életében volt egy gyökeres fordulat, amikor elfogadta Jézust megváltójának, és akkor más utat vett az élete.

Ismerek egy srácot, aki hasonló utat jár. Neki is igéretes kezdet látszik, udvarol egy rendes lánynak, aki azért foglalkozik vele a rossz háttér (alkoholista apa) ellenére, mert megtért, és egyértelmű rajta a változás.

2018. jan. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a problémás család miatt, hanem a nyomok miatt, amit a problémás család hagyott benned. Bár nekem nem alkoholista egyik szülőm sem, a válásukig nagyon sok, nagyon komoly veszekedés volt, a nővérem élete is az ő hülyeségeik miatt siklott ki (engem jobban védett anya, nagyon-nagyon szeretett kicsi koromban is és nagyon sokat törődött velem és apával sincs rossz kapcsolatom, csak nem épp egészséges gyerekkor a szüleid közé ugrani és félni, hogy mikor mennek túl messzire). Ezeket a dolgokat senki sem tudja rólam, mikor megismer. Direkt nem kérdeznek rá, így én csak azt szoktam mondani, hogy elváltak a szüleim, anyukámmal élek. Engem emiatt soha, senki nem ítélt meg, ahogy nem is hagyott bennem nyomot ez, csak emlékeket. Jártam szakemberhez, sok munkám van abban, hogy most ilyen vagyok, nem szorongok, nem vagyok agresszív, egészséges felnőtt nőnek tartom magam, aki képtelen lenne alárendelni magát másnak és meg is tudja magát védeni.


Viszont valóban randiztam már olyan férfivel, akinek az apja alkoholista volt, a másik esetben az apja utálta a fiát, rúgdosta, köpködte... Én sem akartam elítélni emiatt. De amit ezektől kaptam, az kemény volt. Az, hogy mennyire kötődési problémásak és mennyire lehetetlen velük normális, kiegyensúlyozott kapcsolatot kialakítani, vagy mennyire jellemhibásak (impulzívak)... Egyszerűen nagyon sajnálom, de ilyenekkel nem akartam volna akkor sem folytatni, ha közülük az egyik nem egy játszmázni akaró kúrógép lett volna, aki nagyon szépen tudta forgatni a szavakat és nagyon undorítóan tudott viselkedni, mikor visszautasította valaki a szexet azzal, hogy ő ezt komolyan gondolja. De van szintén ilyen ismerősöm, aki csak lézeng, csapong és használja a nőket. Alkoholista anya, skizofrén apa. Mit vársz. Ahogy van egy nagyon kedves barátom, akinek ugyancsak egy tajparaszt apja volt, az anyja meg otthagyta őket, amint megszült, ő viszont teljesen normális és büszke vőlegény már.


Lényeg a lényeg, nem a család az, ami önmagában gond. Az a gond, hogy sok emberen bizonyos viselkedés és nevelés bizonyos dolgokat "állít el", amik miatt olykor egy szörnyeteg, jó esetben csak szimplán defektes ember lesz. És az is a gond, hogy sokan nem dolgoznak ezeken az átállított kapcsolókon felnőtt korukban sem. Mindent meg lehet élni szociálpozitív és szociálnegatív módon... A nehéz múltú embereknek több munka megtalálni a helyüket. De nem lehetetlen.


Megértem, ha valaki ezért elítél embereket. Én is fenntartásokkal kezelem az ilyeneket, miután majdnem megerőszakolt az egyik srác. De nem törvényszerű és ha van szemed az emberekhez, rájössz te is, ha valaki nagyon defektes. Nekem nem volt jó szemem eleinte ehhez, sajnos. Nagyobb volt bennem a részvét, mint az óvatosság. Idő kellett, amíg megtanultam szűrni.

2018. jan. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, remekül megfogalmaztad a lényeget. Én az előtted való vagyok,ugyanezt akartam mondani, neked jobban sikerült.


Mivel én "jó" családból való vagyok, messziről megéreztem mindig is, ha valakin el van állítva valami. Ilyen háttérrel könnyebb.

2018. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!