Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ikertesómmal full különbözü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ikertesómmal full különbözünk. Szerintetek melyik stratégia válik be hosszútávon, komoly kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Teljesen különbözőek vagyunk. Talán annyiban egyezünk, hogy alapjáraton visszafogottabb, szerényebb férfiak vagyunk mindketten, jól nevelt, rendes családban nőttünk fel.

Csajozás terén eltérőek a hozzáállások. Ő inkább a nagy számok törvényére esküszik. Nem túl hősszerelmes, inkább macsóbb tipus, de abból is a nem túl kirívó fajta.

Azt mondta "maradi" a hozzáállásom. Ő inkább először lekap egy csajt, aztán vagy összejön vagy nem. Ha nem, továbblép és próbálkozik másnál.

Én pont fordítva. Először érzelmet próbálok építeni, aztán step by step elmélyíteni a dolgot.

Azt vallja, érzelmet addig nem lehet építeni, amíg spontán le nem kapod a csajt. Az érzelmi rész utána jön nála.

Én a hősszerelmes, romantikus típus vagyok inkább. Tudod, amikor belenézel a szemébe, megdicséred, aztán csók.

Én az első-második randira is simán vörös rózsát veszek ha úgy jön ki, Ő minimum 1 hónap komoly kapcsolat után :)

Próbáltam példákkal érzékeltetni mire gondolok, remélem érhető.


Szerintetek melyik "stratégia" válik be KOMOLY, hosszútávú kapcsolat céljából.

23/F



2018. jan. 31. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik helytálló. Bármelyikből lehet komolyabb kapcsolat is akár.
2018. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy te igyekszed felépíteni a kialakuló kapcoslat érzelmi hátterét, egyértelműen pozitív dolog és a komoly, tartós kapcoslat egyik alapköve. A hősszerelmes hozzáállás viszont aláássa ezt; a hősszerelmes bedől a saját illúzióinak, szeszélyes, csapongó, hatásvadász és felszínes, a romantikát tekinti a legfőbb értékenek, ami a hirtelen fellángolás, majd a tempós leépülés és pár éven belüli szakítás alapreceptje. Ha a kapcsolat érzelmi hátterének felépítését tudatos, alapvetően racionális folyamatként tudnád csinálni, és a romantikára egy eszközként és nem célként tekintenél, akkor jól működne a dolog.
2018. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Strategia? Add önmagad!

F

2018. jan. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első módszer eredményesebb.
2018. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1. Hát, remélem.

#2 Köszi, igyekszem a megfelelő helyén kezelni a romantikát.

#3. Persze, azt csinálom, csak arra irányult volna a kérdésem, hogy melyik módszer vezethet tartós(abb) eredményre. Mert néha úgy tűnik, csak csapong, játszadozik. Tipikus eset amikor ő egyszerre 8 lánytól kap üzenetet, és meg azzal az egyel csevegek aki épp a kiszemelt. :)

#4. Egyelőre úgy tűnik. Én ebből csak annyit látok, hogy folyton találkozgat, és legtöbbször más lányokkal. Én pedig inkább egyre fókuszálok, majd ha nem alakul ki semmi, utána keresgélek tovább.


Köszi a válaszokat, és várom más véleményét is!

2018. jan. 31. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Az első módszer eredményesebb a mai világban, ennek ellenére én is a te módszeredet követem akaratlanul is. Így vagyunk bekötve.
2018. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos, igen. De azért örülök, hogy van aki hozzám hasonlóan vélekedik. Már csak a megfelelő partnert kéne megtalálni :D
2018. jan. 31. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!