Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti mit gondoltok a mellnagyobbításra készülő nőkről?

Figyelt kérdés

Lebeszélnétek róla, vagy támogatnátok benne ha beavatna titeket? Miért igen és miért ne?

Kort és nemet is írjatok.

Nők véleménye is érdekel a témában.



2018. febr. 3. 22:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

Azt, hogy felesleges fhaszságokra szórja a pénzt... én aztán nem beszélném le róla, nekem tökmindegy - kivéve nyilván, ha a párom az illető, akkor komolyan leülnék vele megbeszélni a dolgot, megtudni az okát, és lebeszélni.

29/f

2018. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

Számomra visszataszító a plasztikázott mell, látszik, szerintem legyen bármekkora, de természetes - ez a lényeg

22/F

2018. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ. Ha a mellnagyobbítástól tényleg jobban érzik majd magukat a bőrükben akkor végül is csinálják csak, de egyébként ha tehetném inkább meggyőzném, vagy legalább is megpróbálnám meggyőzni őket arról hogy úgy szépek ahogy vannak. :D

20F

2018. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Miért lenne felesleges f_szság? Ha egy nő ettől jobban érezné magát, szerintem semmi gond nincs vele. Nőként mondom. Soha nem voltam megelégedve a mellemmel, mert kicsi, úgyhogy amint lehetőségem lesz rá, én biztos, hogy megcsináltatom. Nem hiszem, hogy ettől kevesebb lesz valaki.
2018. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Nok mit gondtoltok a az elefant nagysagura vazelinnel toltott farokrol?? Baromira faj , szet repeszt??
2018. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
Egyszer mondta valaki, hogy a pasija mesélte, hogy egy korábbi párkapcsolatában megérezte, hogy feltöltött keble volt a csajnak, vagy asszem, meghallotta a műanyagnak a mozgását, vagy valami, szóval totál kiábrándult lett tőle, szóval ő a műt nagyon nem kedveli. Másik pedig, ha meg önbizalomproblémája van valakinek, és nem akarja túúúúlzottan nagyra, akkor szerintem lehet jó. Amúgy én nem tudom, amúgy lány vagyok.
2018. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%
*Ja meg még olyat is hallottam egy csajtól, amúgy nem annyira nagyon okos, de teljesen hihető, amit mondott; hogy azért tölttette fel, mert nagyon lefogyott, és akkor fogyott a cicijéből is, és már nem érezte nőnek magát.
2018. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Én elfogadom a külsőmet, semmimet sem akarom plasztikáztatni. Viszont ha mondjuk mellrák vagy bármilyen betegség miatt le kellene venni a mellemet, akkor utána lehet, hogy bevállalnám a szilikont (de akkor se az extra méretűt).
2018. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
Én lebeszélném, a természetes kis aranyos mellek sokkal jobbak, mint valami szilikon mű akármi.
2018. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
En nokent ugy gondolom, hogy ha valakinek azon kivul, hogy kisebbek valamivel a mellei, mint amit szeretne, nincs vele problema, akkor tok felesleges. Es azert csak egy mutet, csak altatjak azlegdragabb embert, csak egy idegen anyag kerul a testedbe... Nem jatek ez. Akkor megertem, ha valakinek nagyon nem egyformak a mellei, vagy valami deformitasa van, de egyebkent butasag...
2018. febr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!