Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Választanátok skizofrén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Választanátok skizofrén férfit, ha nem lennének nagy problémák vele?

Figyelt kérdés
Vannak, akiken nem látszik, nincsenek látványos tüneteik, vagy nem akadályozza őket annyira az életben.

2018. febr. 4. 10:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Biztos hogy nem valasztanek!!!
2018. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Nincsenek olyanok, akiken nem látszik, a gyógyszer is csak tompít, nem javít. Ráadásul örökletesek a hajlamok rá. Biztosan nem tenném.
2018. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Tehát még egyszer:

Vannak, akiken nem látszik, nincsenek látványos tüneteik, vagy nem akadályozza őket annyira az életben.

Szóval ez olyan, mintha mondjuk cukorbeteg lenne, de nem okozna gondot neki, mert ad magának inzulint. (De a fenti esetben persze nem kellene gyógyszer.) Ugyanis vannak, akik elvileg azok, de senki sem mondaná meg róluk. Rólam az egész családom nem hiszi el az orvosi vélemény ellenére sem.

2018. febr. 4. 10:42
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
öszinte leszek, ha az előtt tudom meg róla, hogy ilyen betegsége van, mielőtt szerelmes leszek belè, akkor nem választanám.. :/
2018. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
10-15%-ban elvileg öröklődik, bár ha jól tudom, a környezet rásegíthet vagy megakadályozhatja, az is kell a kialakulásához.
2018. febr. 4. 10:46
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2018. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Mint minden hajlamra, a környezet rásegíthet, de lappanghat is tünet nélkül. Viszont amiről orvos meg tudja állapítani, arról én is. És ez így nekem nem pálya.
2018. febr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha pszichiáter vagy, akkor te is meg tudod.
2018. febr. 4. 11:00
 9/22 A kérdező kommentje:
Bár ez sem igaz, sokat javult a "betegség" azóta. Már én sem tartom magam annyira annak.
2018. febr. 4. 11:01
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

Amikor pszichiátriai gyakorlaton voltam, hetekig a kórházban, voltak oylan srácok, akiken nem látszott. Sőt, a legtöbbjük nagyon tudatosan élt a betegségével, ha egy kicsit is feszültebbnek érezték magukat és szorongóbbnak akár, ahogy amúgy azt egy átlag ember is érezhet...

Már jöttek is a kórházba, ha épp lassan esedékes volt a kontroll/befekvés, és semmi nem volt velük. A családjukkal is beszéltem, kérdezősködtem mint tanuló, és sokan pozitívan vélekedtek hogy a javát a gyógyszerekkel "megúszták".

Úgyhogy igen. Az öröklődésről meg annyit..hogy, hát ő meg igazodjék ahhoz, hogy én nem akarok gyereket :D

2018. febr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!