Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik a férfiaknál a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a férfiaknál a nem helyes kategória vagy a szépség reaktív és mindenkinek más a szép?

Figyelt kérdés
Gondolok arra hogy vannak olyan férfiak e amire a nők 90 százaléka rámondja hogy nem az esetem vagy ilyen nincs és mindeniknek más a
2018. febr. 7. 17:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Szép
2018. febr. 7. 17:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Van ilyen.


Amugy tudod, mit jelent a reaktiv szo? Ketlem.

2018. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Relatív ......bocsi
2018. febr. 7. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Van. Mindkét nemben. Hogy csak 2 ismertebb embert mondjak, Jean Paul Belmondó, és Barbara Streisand kimondottan nem túl szép emberek, de mégis bomlottak utánuk az ellenkező nem tagjai. Olyan is van, hogy belső kisugárzás.
2018. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Van, aki sok embernek tetszik, van, aki kevesebbnek. Vannak preferenciák mindkét nemben a szépre, de ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek az a legszebb, vagy hogy aki nem olyan, az már nem is tetszhet.


A szépség relatív, ez igaz. De az már kevésbé relatív, hogy mi az undorító vagy az igénytelen. Sok nem kifejezetten szép ember ott rontja el, hogy "áh, én úgysem vagyok jó nő/jó pasi genetikailag, minek figyeljek a többire, minek eddzek, minek fektessek energiát a külsőmbe, fuck the personality, fuck the progress, fuck the system"... Egy szép és egy kevésbé szép ember között nem olyan nagy a szakadék, ha figyel magára és a stílusára, belsőjére. Ha nem teszi, akkor viszont hatalmas lehet.

2018. febr. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Létezik. Csak duma, hogy a szépség (helyesen) relatív. A valóságban a nők ízlése szinte teljesen egyforma.
2018. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát pl. ápolatlan, önmagát teljesen elhanyagoló ember ne mondja, hogy “a szépség relatív”.


Olyan relatív ez, mint a matekben, sokféleképpen meglehet oldani egy képletet, de akinek gőze sincs hozzá, az semmilyenképpen (kicsit fura, de remélem érthető példa)

2018. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!