Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, milyen végzettségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, milyen végzettségű pasik indulnak előnnyel nálatok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 08:46
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
35%
Mindegy, a lényeg, hogy egyetemet/főiskolát végzett legyen vagy folyamatban legyenek a tanulmányai. Persze, ha anélkül is van jól fizető munkája és folyton fejlődni akar, és értelmes is, akkor nem ragaszkodok hozzá.
2018. febr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
#1 Értem és köszi a választ:), de remélem, hogy ezt úgy várod el, hogy neked is van legalább egy diplomád, mert egy igényesebb férfinél ezek kölcsönösen elvárt dolgok.
2018. febr. 8. 08:53
 3/51 anonim ***** válasza:
45%
#2 Én most tavasszal szerzem meg a diplomát, de mivel idősebb férfiakkal ismerkedek(25 körüliekkel), nekik már meg szokott lenni legalább egy diploma. Nyilván velem egykorúaktól nem várnám el :D Azért írtam, hogy ha folyamatban van, az is jó.
2018. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

#3 Értem... Szóval neked még nincs, de azért jó ha a másiknak van..:)

És szerinted egy komolyabb pasas bedőlne ennek, a nekem majd tavasszal lesz, meg majd jövőre, stb szövegnek..?:) Addig még bármi lehet, ott is hagyhatod a sulit addig,stb.. Az idősebb pasiknak is fontos lehet, hogy meglegyen a diplomája a párjuknak. Nálam például fontos lenne, hogy a meglévő diploma mellett valamit a munka téren is feltudj mutatni. Mert egy diploma önmagában ma már nem sokat ér a kellő rátermettség és elszántság nélkül. Gondolom a szüleiddel élsz még jól sejtem?

2018. febr. 8. 09:05
 5/51 anonim ***** válasza:
73%
persze legyen diploma, jól fizető munka, lakás, évi 1-2 külföldi nyaralás. tök alap. hiszen alanyi jogon jár neki, ha már reggelente fél órát sminkeli magát
2018. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, mivel nő vagyok és ismerem a pasik igényeit, merthogy szoktam randizgatni, elmondhatom, hogy a kutyát nem érdekli, hogy van-e diplomám vagy sem. Ezt csak magamért csinálom és pont nem érdekel, hogy elhiszed-e :D A pasikat egy dolog érdekli: nézz ki jól. Emellett lehetsz a világ legbutább, legflegmább nőszemélye is, akkor is el leszel kényeztetve és körbe leszel mindig rajongva. Nézz csak körül a világban, sajnos ez így működik.


Egy férfitól viszont az várható el, hogy minél sikeresebb legyen. Persze, ha én nem járnék egyetemre, nemis lenne képem ezt elvárni mástól sem :D Amúgy írtam, hogy nem baj, ha nincs diplomája, ha ennek ellenére is egy értelmes, törtető ember(ismerek is ilyet, 25 évesen vállalkozása van, de diplomát nem akar). Ja meg azt hozzáteszem, hogy mivel ugye idősebbekkel ismerkedek, tőlük nem ugyanaz várható el, mint egy fiatalabbtól. Egy 25-28 éves férfitól hadd várjam már el, hogy ne csak érettségije legyen..

2018. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
63%
#1: azért érdekes nő lehetsz. Se diploma, se jó állás még nálad, de már kikötöd, hogy a férfi 25-26 éves kora körül mindkettővel rendelkezzen. Kész pitsa melegmálé, beleülnél a jóba. Nekem diplomám van, hogy jól fizető-e az állásom az relatív, mint minden más, de ilyen nőtől menekülnék. 😏 30F
2018. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
32%
" egy értelmes, törtető ember" - hadd találjam ki, kommunikáció szakos vagy. :D
2018. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
52%
#7 Ne aggódj, az itteni pasiktól én is menekülnék :D Amúgy meg azt várok el, amit akarok, amíg kapok is ilyen férfit, addig miért ne? Annyi idős koromra én is fogok ott tartani. Ha nem, akkor is lesz simán ilyen párom, szóval lényegtelen. Tudom, nektek ez felháborító, hogy egy nőnek vannak elvárásai, de valahogy emésszétek meg :D
2018. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
83%

#8 Mintha azzal nem lehetne jól keresni, ha tehetség is társul hozzá. :")


Amúgy a párom villamosmérnöknek tanul (szóval jöhet a lepontozás), de exem OKJ-n végzett informatikus képzést, meg volt már egy villanyszerelői végzettsége, és az sem zavart soha. Az a lényeg, hogy értelmesen el lehessen beszélgetni a másikkal. Diplomások között is vannak olyanok, akiket szinte semmi sem érdekel, maximum a pia meg az aktuális legmenőbb telefon, és középfokú végzettséggel rendelkezők között is vannak művelt emberek. Barátnőm pl. MSc-n végzett növényorvosit, OKJ-n végzett informatikussal van együtt már lassan egy évtizede, és ez náluk semmilyen gondot nem jelent.


22/N

2018. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!