Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szebb lányoknak csak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szebb lányoknak csak ilyen kigyúrt, vonzó pasijuk van szint mindig, mint most az rtl klubon futó Balázs műsorában (mai rész) a pasi? És fordítva is igaz ez?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
26 eves de kb 34 nek nez ki a csaj .. atlagos aranylag jo testu lany . Tehat nem kell elajulni azert haver! Jol fesult fiukkal latok tobbnyire ilyen atlagos lanyokat.
2018. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hangsuly a vonzon van, ha van egy vonzo lany az nyilvan vonzo ferfit keres maganak, nem mindig kell hogy kigyurt legyen.

Szerintem en is szep vagyok, sportolok, van rendes onbecsulesem, onbizalmam es az en baratom is ugyanigy vonzo, tehat mondhatni egy kategoria, de nyilvan van amikor egy ferfiben jobban tetszik a belsoje mint a kulsosegek

2018. febr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
34 nek nem, de 30 nak kinéz a nő. Hízékony fajta, most nézem, 5-6 év múlva már kövérkés lesz.
2018. febr. 14. 19:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a csaj full átlag volt, a pasi jelentősen jobb színvonal volt, bár nekem nem tetszett.
2018. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csavo nem volt jo kepu azert. Pont passzoltak egymashoz a vegzetsegukhoz kepest a csaj butacska ferfi pedig inteligensebbnek tunt.
2018. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!