Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire életszerű az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire életszerű az, hogy egy nagyon szép, szinte már playmate külsejű 27 éves nő 1 férfival volt szexuálisan egész eddigi életében?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Miert ne lenne az? Miert mondana kevesebbet? Ha meg kevesebbet akar mondani, akkor miert nem valami normalisabb szamot, mint 2-3, ami mar teljesen realis? :D Valoszinuleg azert mondott egyet, mert ennyivel volt.
2018. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Még is, mi az összefüggés a szépség és az között, hány pasi farkán lovagol??

Szerintem, nulla az összefüggés.

2018. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Ritkaság de teljesen életszerű. A szépség nem egyenesen arányos a léhasággal. Persze ezzel nem azt akarom mondani hogy amelyik hölgy 3-4-5 vagy sokkal több pasival volt, az erkölcstelen lenne. De aki egy férfival volt az mindenképp kitartó és hűséges lehet, mindegy hogy néz ki.
2018. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Miért, mi van akkor? :D Nem vágom, miért ne lenne életszerű.
2018. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Azután, hogy senki sem vágja, hogy miért nem életszerű: Gyerekek, miért lenne életszerű? Szerintetek életszerű, hogy egy 27 ismétlem HUSZONHÉT éves bomba nő, akit a legjobb pasik ugrálnak körül, nem érzett még vonzalmat a másik iránt vagy nem volt párszor szerelmes?

Ti azt is elhiszitek, hogy a profi testépítők naturálban nyomják, ugye?

2018. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó: a nővérem évekkel ezelőtt egy 25 éves bombanő volt, 1 férfival volt csak, és 22 évesen vesztette el a szüzességét. Egy férfi volt még az életében, az is a férje, így ő a második. Most közel 40 éves, soha nem volt sok önbizalma. Szóval lehetséges. :)

Meg is lehetne kérdőjelezni, hogy egy családból valóak vagyunk-e és tuti van-e rokoni kapcsolat... :D

2018. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#6: Ugye az feltűnt, hogy a kérdésben egy MOST 27 éves nő szerepel, a rokonod pedig MOST közel 40? :D Két külön korosztály.
2018. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Rólam írtad a kérdést? (most le leszek pontozva nagyképűségért):D

Az én indokaim, amiért így alakult az életem:

-bántalmazó szülők

-depresszió

-szorongás, szociális fóbia

-alacsony önértékelés

26 éves koromra minden testrészemet, amivel elégedetlen voltam és amiről azt gondoltam, hogy miattuk vagyok szerethetetlen, megműttettem (a pénzt külföldön, takarításból spóroltam össze), majd elmentem egy férfiprostihoz. Azóta (2 éve) sem voltam senkivel, még mindig túl karótnyelt vagyok pasizáshoz.

2018. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
#7, a rokonom is volt 25 éves, majdnem annyi, mint aki a kérdésben szerepel, és ugyanúgy egy férfival volt. :D ennyi lett volna a lényege a mondandómnak :D
2018. febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%
Kamu! A pasik szeretik többszörözni, a csajok pedig elosztani 2-vel legalább. Bár ha amúgy sem volt sokkal, csak mondjuk 5 pasival akkor ahhoz képest az 1 nem sokkal kevesebb.
2018. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!