Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, smink nélkül adnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, smink nélkül adnátok esélyt ezeknek a nőknek?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=6vPEyQ1n3Ys



Csak őszintén!


2018. febr. 20. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Hogy aztán ha smink nélkül nem tetszik, az én hibám legyen?
2018. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Háááát max 1-2nek. Pl aki 1:55-nél van az smink nélkül is csini. De a legtöbb nem jön be, meg tapasztalt rókaként alapból kerülöm az agyonsminkelt nőket. Mert egyszerűen nem egymást keressük, nem azt a nőt keresem akinek az értékrendjébe belefér a tonna smink (se a műköröm, se a tangás facebook foto se a szájfeltöltés stb) egyszerűen nem illenénk össze. Persze a kis smink az oké de amik a képen vannak botrányosak :D
2018. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyiknek igen.
2018. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
"Amit a mai nők szépségápolás címén magukkal művelnek, azért egy használtautó-kereskedőt lecsuknának"
2018. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Őszintén? Szerinted a reggel 7.45-ös egyetemi előadásokra minden csaj full sminkben esik be? Vagy a barátnőink egy együtt töltött éjszaka után reggel kisminkelik magukat, amíg mi alszunk?

Őszintén, a többségük simán szép smink nélkül is.

2018. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Van amelyiknek igen, de van amelyik úgy néz ki mint valami lecsúszott drogos, de ezt elfedik a sminkkel. Van ahol pedig egy mosoly sokat dobna a sima megjelenésen.
2018. febr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem alapjábavéve nem ronda nők, csak előnytelen a baloldali kép. Őszintén, én egy bamba arcú nőt sminkben sem tudok értékelni.
2018. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez olyan, mint a sminkreklámok előtte-utána felvételei... előtte mintha direkt próbálnának szomorúnak stb. látszani.
2018. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Pattanásokat és bőrhibákat igen, de arcformát és arcalapot szerintem nemigen lehet eltakarni sminkkel. A videóban több nőnek is nagyon tetszik az arca alapból, nem zavar, hogy pattanásosak, a karikás szemek sem.


A festett szemöldök már zavaróbb jelenség, szerintem előnytelen, ha valakinek túlságosan kivan hullva és az eredeti szemöldöke alig látszik a festetthez képest. Az ilyesmit talán kezelni kellene és nem mégjobban tönkretenni sminkszerekkel.

2018. febr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem mind az esetem, de volt köztük több olyan is, aki tetszett. A smink szép meg jó, de akkor is csak egy illúzió. Reggel olyan lány mellett akarok ébredni, akit olyannak szeretek, amilyen valójában.


Mi értelme annak, hogy valaki annyi vakolatot pakol magára, amennyivel egy kőműves már túlórázna?

2018. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!