Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, és még szűz, nem volt egy hosszú távú kapcsolatom se 1 hónapnál .

Az utóbbi idő sokan kérdezik, hogy van-e barátnőm ?

Általában az a kifogásom, hogy nincs idő társasági életre, ismerkedésre mert dolgozom, és tanulok.

Valójában, az helyzet, hogy legbelül ilyenkor az válaszom, hogy nem érdemlem meg a párkapcsolatot egyszerűen nullának tartom magam emberileg.

Valósággal azt érzem, ha oda akarok menni egy számomra szimpatikus, vonzó lányhoz, egy olyan érzés is el fog el az elhatározás mellett, hogy én vagyok a legszerencsétlenebb ember a világon, az adott lánnyal szemben, és többnyire ez a lemondok a leszólítástól, mert elkeserít ez a gondolat.

A visszajelzések alapján, nincs gond a külsőmmel, sőt felszoktam kelteni a lányok érdeklődését, van amikor leszólítanak. Problémát abban látom, hogy nem érzem kellően férfias személyiségnek magam.


Elsősorban, azért írom ezt, mert jól esik kiadni ilyen formában a frusztrációmat.


2018. febr. 20. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, mert te kérdezted, hogy nem nőttél még fel a korodhoz. Nem vagy még érett egy igazi nőhöz, sőt még fiatalabb csajhoz sem, ezt egy komolyabb nő azonnal észreveszi és dobni fog azonnal vagy ki fog használni.
2018. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan érzek én is, annyi különbséggel, hogy nem vagyok szűz, volt már több komoly párkapcsolatom és sok komolytalan kalandom.

Engem is leszólítanak, de mégis ugyanazt érzem mint te, hogy szerencsétlen értéktelenség vagyok. És amennyire jól esik amikor rám másznak ugyan annyira el is bizonytalanít.

Aztán általában mégis alakul valahogy.

2018. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Leginkább járd a saját utadat és xarjál a nőkre. 39/F


Eddzél minél többet, minél kíméletlenebbül, aztán ha akad valaki a horogra, akkor azt gyorsan fa*kald meg és hagyd magára. Kapcsolatot ne akarjál még ilyen fiatalon, ne rontsd el a szabad életedet vele. :)

2018. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!