Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, nektek bejön, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek bejön, ha a párotoktól ilyen mondatokat hallotok?

Figyelt kérdés

A kapcsolat első periódusában vagytok, dúl a szerelem, a partneretek gyakorlatilag még udvarol. Ilyen kijelentések hangzanak el tőle:


"Nélküled félember vagyok."

"Nem tudnék élni nélküled."

"A szerelmed jelenti nekem a mindent."

"Te vagy az életem."

"Amíg nem ismertelek, nem is éltem."


És hasonlók... Ez imponál nektek vagy inkább zavarba ejtő és ijesztő? Milyen érzéseket hoznak ki belőletek ezek a mondatok?



2018. márc. 1. 18:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Inkabb ijeszto. Mintha tolem varna a boldogsagot.
2018. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem jon be. Az jon be, ha ugy fejezi ki a szerelmet, hogy kozben nem alacsonyitja le magat. Ne azert szeressen, mert nelkulem borzaszto, hanem azert, mert velem jo. Remelem erzed a kulonbseget.
2018. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Kapcsolaton belül naná, hogy imponál
2018. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Senki ne haragudjon meg, de ezek nekem olyan sablonszövegek. Már nem egy pasitól hallottam őket, aztán mégis tudnak nélkülem élni. :D
2018. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Számomra nagyon taszító. Egyenrangú társat szeretnék magam mellett, saját célokkal, álmokkal, személyiséggel, egy olyan embert, akivel egy csapat lehetünk, de megőrizve a független személyiségünket. Nem tudnék együtt lenni egy olyan tapadós egyénnel, aki nélkülem fél embernek érzi magát és akinek a szerelem jelenti az egyetlen boldogságforrást az életben. Lehet, hogy valakinek ez romantikus dolog, bennem zsigeri undort vált ki.
2018. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsére sosem mondott ilyeneket, hülyènek néztem volna!
2018. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Nincs vele bajom. Aranyos... de csak akkor, ha nem éjjel-nappal mondogatná.

Jól tud esni egy-egy ilyen mondat.

Talán az utolsó kettő egy kicsit sok, de azokra sem haragudnék meg. :)

2018. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Ezekkel a kijelentésekkel azt tükrözi, ha én nem vagyok, akkor ő egy senki, nulla élettel. Ha én nem vagyok, akkor neki egyedül nincs élete.


Szánalmas, gyerekes, éretlen és taszító.


Nekem olyan ember kell, aki akkor is elvan, ha én nem vagyok ott.


Az általad felsorolt mondatokat az önbizalomhiányos, önértékelési problémákkal küzdő emberek tesznek.

2018. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem jön be, nem imponáló. Nem is hihető, nem is tűnik őszintének, és ilyesztő egy olyan ember, aki teljesen mástól függ.
2018. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Skaiiripa ***** válasza:
51%
Nem tetszene:(
2018. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!