Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keresnek, írnak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresnek, írnak még mindig ezek a fiúk?

Figyelt kérdés

Szingli vagyok. Sok fiúval szoktam beszélni, van amelyikkel már találkoztam is.

Egy van akivel kétszer találkoztam, igazából semmi nem történt köztünk, elég visszafogott is vagyok minden új emberrel az elején, pár találkozás után oldódok. Vagy vannak olyan emberek akikkel már első találkozásnál is közvetlen tudok lenni (ez nagyon nagyon ritka nálam)

Szóval semmi nem történt köztünk, néha rámír, egy héten kb 2x. Néha le akar szervezni egy találkozást. De nem látom hogy igazán komolyan érdeklődne... (ez az első tipus)

A második tipus az, akivel szintén már jó ideje beszélgetek facen, hónapok óta valahogy soha “nem jött össze” a találkozás - tegyük hozzá mindig én mondtam le (és már legalább minimum 10 alkalommal) volt hogy az első fiúnak, és ennek a másodiknak is hetekig, egy hónapig nem válaszoltam facebookon pedig állandóan írtak, én nem reagáltam.

Még is ezek után is írnak, egy héten párszor érdeklődnek irántam. Akarnak találkozni mindezek ellenére is.

A harmadik fiúval egyszer találkoztam barátilag (ezt meg is mondtam neki) de neki akkor annyira megtetszettem, hogy össze akar velem jönni (külsőre nekem nem jön be, és a személyiségével is gondok vannak) őt is offolom állandóan. Nem írok vissza rendszeresen, nem mentem el vele több találkozásra. Ennek ellenére ő is ugyan úgy keres.


Miért keresnek még a történtek ellenére? Akar tőlem egyáltalán akármelyik komolyabban valamit? (Nekem nem úgy tűnik még is keresnek)

Jobb azt megszerezni aki elérhetetlenebben mutatkozik? Vagy ti nem láttok benne egy ilyen logikát?

Mit kezdjek velük ha egyik sem az esetem?


19L



2018. márc. 4. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Mert papucsok... csaholó kutyák! :D
2018. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
Baxni akarnak.
2018. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők közül sokan azt várják, hogy a férfi küzdön értük és ne adja fel és harcoljon... na, ez ebben a korban még megy. Aztán belefáradnak és belőlük lesznek a 30-as megkeseredett férfiak, akik már sz.rnak a nőkre. Utóbbiak meg panaszkodnak, hogy hová tűntek a normális férfiak. El tetszettek rontani őket, kéremszépen :)
2018. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!