Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azt mondják a lányok, hogy nem nézek ki rosszul, de mégsem érdeklődnek utánam?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarnak megbántani azzal hogy ronda vagy!
2018. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy azt érzik, nem mersz közeledni feléjük. Egyébként a kinézet én szerintem önmagában kevés.
2018. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen kontextusban mondják?
2018. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Ugyan ez van velem is. 7 év kellett, hogy rajojjek, hogy az én utam nem a szépségnek van. Nem a kívülről 10/10-es csajokban. Hanem a belsoben, abban, hogy úgy tekint rám a lány, mint akivel az életet szeretné leélni. Ez eléggé egy lassú és idegesítő folyamat, mert neha kez a kézben jár a külsőre 10/10-esség, és a belső 10/10.

Nem mondom, hogy jó így. Két évente találok egy ilyen lányt. És az a helyzet, hogy megéri minden magányát a dolog. Mikor életed jelenlegi szerelme megy melletted és foglya a kezed, közben mindenki csorgatja rá a nyálát, de te tudod, hogy maximálisan bizhatsz benne. És ez kárpótolja a magányos evekert.

De persze lehetne, hogy nálad máshogy van.

2018. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Mert hercegnőnek képzelik magukat?
2018. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Közhelyek következnek: a női nem a szebbik nem. A férfi elég, ha egy fokkal szebb az ördögnél. A férfi az erősebbik nem. Ha ebbe mélyebben belemegyünk, nem pusztán testi erő az, ami vonzó lehet, hanem a lelki erő, a határozottság is, sőt! A mai világban a szellemi erő messzebbre visz, és érett nő számára fontosabb.

Ép testben ép lélek: Bár épp az imént alacsonyítottam le a testi erőt, könnyebb egyensúlyban lenni lelkileg, ha a tested is jól érzi magát. Ehhez gyúrnod sem kell, elég a rendszeres séta is megfelelő étkezés mellett. A férfi izomzat genetikailag erős és jól néz ki magától is, ha nem csúfítod zsírmellekkel és görbe háttal.

Végezetül: Az egészség szép! Minden lény a Földön ösztönösen olyan párt keres, aki egészséges, mert az ösztöneid is egészséges utódokat akarnak, akkor is, ha te magad nem akarsz gyereket. Ezer apró érzékkel vizsgálja egymást a két nem, és nagyon jól ki tudjuk szúrni az egészséges jelölteket, mégha nem is mindig fogjuk fel tudatosan. Kérdezz meg valakit, milyen társat szeretne, tízből kilenc kiemeli a humort és a mosolyt. A mosoly, a jókedv is az egészség jele.

2018. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van olyan csávó,aki bejön kinézetre,személyiségre mégse klappolunk.
2018. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Talán más dologban van a hiba?

"nem nézek ki rosszul" Az tök jó, csak ez így nem elég.

2018. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés. Azért. :)

Személyiséged enyhén szólva fejletlen.

2018. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!