Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 6 éve keresek pàrt és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve keresek pàrt és nem találtam. Egyedül élek és csak dolgozom. Baràtaim nincsenek. Tàrsasàgba se jàrok mert túlságosan zàrkózott vagyok szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerezz barátokat, járj társaságba, mozdulj ki?
2018. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy és milyen párt szeretnél?
2018. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerezz barátokat, még ha nem is sokat, és olvass önismerettel kapcsolatos könyveket, például NLP-seket. Írjak egy pár címet?
2018. márc. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak dolgozz, élj is.

Ne azért élj, hogy dolgozz, hanem azért dolgozz, hogy élj.

Ennyi.

2018. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Járj valamilyen közösségbe. Pl. állítólag fitnessteremben jönnek össze leggyakrabban az emberek. Vagy valami más, tanulás, karate, stb. Én is hasonló cipőben járok.
2018. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Diavolino44 ***** válasza:
19%

Most ugy oszinten?

Szerintem szimplan csak hule vagy.


A kerdesben ott volt a valasz, s az a vicc, hogy ezt te is tudod. Szerintem lesz meg 6 eved rajonni erre.

2018. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Válts munkahelyet, esetleg várost is, ha lehetőséged engedi. Így előrébbjutsz anyagilag, és megteheted magadnak pl a rendszeres közösségi sporttevékenységeket, vagy el tudsz járni olyan helyekre, amik stimulálják majd az érzelmi énedet. úszás, fitness, bringa, fallabda...akármi. Barátokra nincs mindenkinek szüksége, nekem sem voltak igazából sosem. Viszont ha stimulálod magad, a nők megtalálnak/te őket.
2018. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Még egy nagyon fontos dolog, kérdező. Ha általában véve nem kedveled az embereket, az a pártalálást is nagyon megnehezíti.
2018. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, ne erőltesd, fölösleges, engedd el inkább az egészet és xarj a világra. :D
2018. márc. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit fogsz csinálni a pénzeddel, veszel rajta drágább koporsót?

Menj emberek közé :) Nézz le egy nyári fesztiválra és igyál meg két-három sört, lehet nem csajozol be, de legalább jól érzed magad :)

2019. júl. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!