Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerkedjek élőben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek élőben ha még sose volt kapcsolatom? 21/N

Figyelt kérdés

Kissé félénk vagyok amikor ismerkedésről van szó és nem mindig veszem észre ha tetszek valakinek.

Válogatós is vagyok. Ezt értsétek úgy, hogy fontos nekem a belső és a külső is. Kell a kölcsönös vonzalom mindkét téren.

Sajnos nem sok szabadidőm van és interneten nem szeretnék ismerkedni.

Buliba nem igazán járok.

Korombeli (max +5 év) emberekkel szeretnék ismerkedni.

Esetleg Pesten tudnátok ajánlani helyeket/programokat, amik jók lehetnek ismerkedni?



2018. márc. 10. 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt tudom, ahol én vagyok rengeteg fiú van. De engem a lányok érdekelnének...:D
2018. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Baráti társasággal eljárni erre arra, házi buliban jobban lehet ismerkedni,mint egy discoban pl.


Ha van hobbid akkor ott

Ha jársz edzeni ott


Igazából eléggé korlátozottak a helyek szerintem.


Netet ne zárd ki,mert sajnos mai korunkban a netnek nagy szerepe van.


Azt vettem észre élőbe nem igazán lehet sehol sem. Csak vmi tevékenységnél.


Én nagyon szeretem a kutyákat, most,hogy itt a jó idő szerintem elfogok járni önkényeskedni, hátha sikerül ismerkednem is pluszban,de legalább barátokat szerezhetek :)

2018. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Igazából akárhol, attól függ, mi érdekel. Ha egyetemista vagy, akkor egyetemi programokon, könyvtárban, campuson, ha dolgozol akkor meg konferenciákon, tanfolyamokon, ilyeneken.

De biztos van valami hobbid, így is elmehetsz kávézókba, ilyen-olyan előadásokra, koncertekre, könyvtárba, ha edzeni jársz akkor ott, kiállításokon stb. Szerintem nem az a kérdés, hol lehet ismerkedni, hanem az, hogy hol nem? Megmondom hol nem lehet: otthon. Minden máshol lehet :D

2018. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Bírom, amikor rögtön kilövitek a netet, főleg amikor hozzá is teszitek, hogy nincs sok szabadidőtök (azaz kb. nem jártok el sehová otthonról). Ha egy hónapban két este elmész néhány órára, akkor még egy nagyvárosban is szinte esélytelen vagy, pláne ha még társaságban is vagytok, mert sokan eleve nem is mennek oda egy női társasághoz. Én azt mondom, hogy egyrészt próbálj olyan helyeket találni, ahol viszonylag állandó közönség van, másrészt meg ne zárj ki semmilyen lehetőséget (utca, tömegközlekedés, net stb.) sem, pl. a villamosra várakozás közben is lehet pár percet beszélgetni, és le tudod szűrni, hogy szimpatikusak vagytok-e egymásnak, akarsz-e ennél többet.
2018. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs szabadidőd, minek?
2018. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem kell félénknek lenni, főleg lányként :) A srácok úgyis betalálnak (mert mindenkit betalálnak) neked csak jól kell választani, vagy kicsit ki kell várni :)


Amúgy neten is lehet ismerkedni, de a netre szerencse is kell ne csak valami hülye játssza meg magát aztán első találkozónál teljesen másképp néz ki, vagy előadta magát mint gentleman aztán minden második szava a g..i.


Valóságban pedig gondolom programokon, hobbival kapcsolatos helyeken:)

Nem akarom osztani az észt, mert én se vagyok benne nagyon a témában, pedig nekem lehet nem ártana fiúként:)

2018. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A netet azért zártam ki mert eddig elég rossz tapasztalataim voltak (sokan megjátszották/másnak adták ki magukat) és feladtam az internetes ismerkedést.

Mostanában néha beülök kávézni ha van időm.

Az egyetemen sajnos az épületemben szinte csak lányok vannak, más épületben pedig nincs órám.

Az egyetemi barátaim nagyon bulizósak én viszont nem vagyok az, és olyan párt se szeretnék akinek az élete csak bulizásból áll ki.


U.I.: Kedves, hogy ilyen sokan írtak privátot, de nem "reklámozni" vagyok itt magamat. Élőben szeretnék ismerkedni ha lehez és ezért ezen az oldalon tanácsot szeretnék kapni és nem randi ajánlatokat.

Nem szeretnék megsérteni senkit és ezt a döntésem remélem mindenki megérti.

2018. márc. 10. 18:49
 8/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jól döntesz bizonyos részről:)

Neten, mint említettem sok a megjátszás (ahogy magad is mondtad) illetve ha látjátok egymást akkor lehet hogy lesz vonzalom és érdemes úgy nekiállni, ha pedig nem akkor felesleges az energiát beleölni (pedálozni a kapcsolatért).


Esetleg más kar épületébe is átnézhetsz nézelődni beülni a könyvtárba, vagy csak úgy valahova egyedül :)

Bár igaz ami igaz, szerintem egy átlag fiú/férfi nem átlag önbizalommal nem fog leszólítani, mert nem mer még ha be is jössz neki, leülni melléd pedig szintén elég kétes a dolog hogy egy kávézóba csak úgy beüljön egy ilyen álompasi.

2018. márc. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"A srácok úgyis betalálnak (mert mindenkit betalálnak) neked csak jól kell választani, vagy kicsit ki kell várni :) "


Persze, nehogy már a kérdező is kezdeményezzen, elvégre nem 2018-ban vagyunk, hanem 1918-ban...

Ha neked szimpatikus valaki, neked kell lépni.

2018. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jéééé, akkor az életben nem voltak rossz tapasztalataid az ismerkedéssel? Csak mert akkor egyszerűbb lenne azt is feladni. A való életben is simán tudnak neked hazudni, ha akarnak, ott sem nehéz ezt megcsinálni, hidd el. Aki ilyen típus, annak tök mindegy, hogy net vagy valóság. Amúgy meg nekem is volt elég sok rossz tapasztalatom neten is, élőben is, mégsem zárom ki egyik megoldási lehetőséget sem.
2018. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!