Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, tényleg illúzióro...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, tényleg illúzióromboló az, ha egy férfi megkérdezi tőletek, hogy van-e barátotok?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már nőktől, hogy ezzel a kérdéssel egy amúgy szépen felépített ismerkedés-kezdeményt egy csapásra haza lehet vágni. A férfi elkezd közeledni, puhatolózik, érdeklődik, ismerkedni próbál, csak úgy finoman, és aztán rákérdez: "Na és van barátod?" Hölgyek, ez a nyílt kérdés tényleg tönkretehet egy közeledési kísérletet? Ilyenkor elvész a dolog izgalma, varázsa? A férfi bizsergető rejtélyessége odalesz?


A férfiak akkor szerintetek úgy ismerkedjenek, hogy ne kérdezzenek így direktben rá erre, hanem majd a nő mondja, ha ő akarja? A közeledés induljon el szépen a maga medrében, és a nő majd berekeszti a "bocs, van barátom" reakcióval, ha ő úgy gondolja?


Mi a véleményetek erről? Ez a kérdés tényleg kiábrándító egy férfitól?



2018. márc. 11. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Nyugi, úgyis fenntartják maguknak a jogot, hogy _bármit_ illúziórombolónak minősítsenek.

= Ne ahhoz igazodj, hogy ők mit mondanak erről vagy arról, hanem hogy te mit látsz helyesnek.

2018. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Igen, illúzióromboló. B+, akkor minek találkoznak veled a csajok, ha lenne barátjuk?

Ennyire h..lye vagy?


(Most ne vegyük már ide a megcsalásos dolgot, oké?)

2018. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 A nők sokszor szajkózzák a pasiknak, hogy "legyél már kreatív" - és el tudom képzelni, hogy ez a kérdés a kreativitás teljes hiányára utal és a nőket ez ábrándítja ki. Lehet, hogy benne van sok nőben, hogy "bár jelenleg van pasim, de ha valaki kellően ügyes, akkor nem állok ellen".
2018. márc. 11. 15:56
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem, ezt a "legyél már kreatív"-ot többnyire olyan dolgokra mondják, amikről nekik maguknak fogalmuk sincs, mert nem is volt rá szükségük soha ("az a férfi dolga" c. történet). Ezért csak okoskodnak a magas lóról, ha pedig néha mégis fordul a kocka, akkor ott állnak tanácstalanul és nem valami "kreatívak".
2018. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Nálam nem. Csak tudni akarja, hogy mire számíthat, és hol a határ. Szóval szerintem inkább kérdezze meg, minthogy valamelyikünk arca essen. Én örülök ennek a kérdésnek. (Privi nem kell, most _nem_ akarok ismerkedni!!)
2018. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem az, nem kéne tudnia, hogy van-e.
2018. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem illúzióromboló, nem titok, ha nincsen, az sem, ha van.
2018. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

57 Nem unod még? Te beszélsz itt feminácikról, miközben folyamatosan tolod a nőket általánosító, szélsőséges mantráidat. Meg személyeskedésre, fröcsögésre panaszkodsz, miközben színtiszta gyűlöletbeszédet tartasz. Tényleg ennyire fekete-fehér a nőgyűlölők világképe?

Komolyan, feljövök ide, és idegen férfiak tartanak nagyívű kioktatást, hogy szerintük én hogyan gondolkozom, hogyan viselkedek...ez már félelmetes.



Bár ahogy látom, mindegy mit írnak a nők, úgyis a saját, képzelt dolgait kántálják itt egyesek: én nem értem mi lenne a baj, nekem és barátnőimnek sem volt eddig gond, ha rákérdeztek erre. Egyáltalán nem is tudom honnan vetted ezt, légyszíves linkelj már pár kérdést, ami alatt nők ezt célzottan kifejtették!

2018. márc. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ha megkérdezem, hogy van-e barátja, akkor egyértelműsítem, hogy ismerkedni szeretnék. A nőket pedig azt mondják, folyamatos bizonytalanságban kell tartani, mindig ügyelni kell arra, hogy misztikus ködbe burkolózz előttük. Mint egy lovag. Ha felfeded magad, "leveszed a maszkod" és konkrét leszel, ez a köd eloszlik, a nő pedig elveszíti az érdeklődését.


A lényeg, hogy úgy kell tudni ismerkedni, hogy ezt te nem konkretizálod. Közeledsz, de nem nyíltan. Vékony mezsgye, de el lehet rajta lavírozni.

2018. márc. 11. 16:23
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Először is, engem ez a kérdés nem zavar, nem tartom illúziórombolónak, de tényleg fura tud lenni, hogy ha valakivel tök jól megvagytok és kiteszel magadért, hogy kimutasd neki, hogy érdekel téged, vagy hogy tetszik neked és küldöd a jeleket, erre a böszme még mindig ott tart, hogy van-e barátod. Mintha nem is tudom, ezzel egy álságos ribinek titulálna. Ez a kérdés egy ilyen helyzetben olyan, mint az "öltél embert?", ha igen a válasz, azt senki sem fogja megmondani úgysem az, akinek van sara, ha meg nem a válasz, akkor enyhén paranoiás felvetés...


Másodszor, én is átkozottul unom ezt az 57-58%-os nyomorékot. És nem azért, mert másképp gondolja a dolgokat, mint én, hanem mert félrevezető válaszokat ad mindig(ez önmagában sérti a szabályzatot, csak mondom), a nőket csak túláltalánosítani és mocskolni tudja és olyan a rendszerben, mint a férgek a lakásodban, hogy már a sokadikat dögleszted meg, ahogy a sokadik kommentjét támadod ellenérvekkel addig, amíg nem tud már mit fröcsögni, de még mindig mászik elő egy valahonnan, amit megint meg kell dögleszteni és már ott tartasz, hogy valakinek szólsz, hogy irtsa ki már örökre, különben költözöl

(Belefullasztottam párszor a szánalmas gyűlölködésébe normális érvekkel, aztán lett egy új kérdés és ott megint életre kelt a szarjaival együtt. Tényleg olyan, mint egy megátalkodott féreg, amivel ideje lenne kezdeni valamit.)

2018. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!