Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinál egy férfi feszült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál egy férfi feszültséget, erős szexuális kisugárzást egy másik nő felé agresszívan (hetekig, hónapokig), hogy szinte vágni lehet ha nem csinál semmit? És ha a nő kezdeményez elutasítja és mérges rá (a nőre)?

Figyelt kérdés

2018. márc. 12. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért gondolod, hogy direkt csinálja?
2018. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert megcsókolt többször is random, minden szó nélkül szórakozóhelyen és bámul a melóban.
2018. márc. 12. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Hogy kell CSINÁLNI? Szeretném meg tudni, legfeljebb majd késsel vágom az utat magamnak. :)
2018. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szól egy szót se, csak bámulja a csajt, egyszer kedvesen néz, aztán mérgesen.:D Úgy néz rád, de közben nagyon komoly fejet vág:D így
2018. márc. 12. 19:02
 5/10 A kérdező kommentje:
egyébként azért ezt ha egyszer kétszer csinálja valaki az nem generál ilyet, de aki ezt hetekig tolja az nagyon idegesítő :D
2018. márc. 12. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:

A nő hogyan kezdeményezett? A férfinak is lejött, hogy ez kezdeményezés?


Lehet, hogy csak szórakozik. Élvezi ezt a helyzetet, de nem akar komolyabbat.

Vagy van valakije.

De az is lehet, hogy neki korántsem volt nyilvánvaló, hogy kezdeményeztél, nem érzi kölcsönösnek és nem tudja, hogy hányadán is álltok.

2018. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valszeg vmi lelki gondja lehet .Szakitott a nővel és csak szorakozgat.Vagy azért mérges mert várja hogy kezdeményezz de mire te ljutottàl oda akkor megunta .
2018. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Őőő talán retardált nem?
2018. márc. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert a béna barom. Én is belefutottam egy ilyenbe, menekülj, vissza se nézz.

Egyébként játszott veled, ennyit tud, amikor már a tettek mezejére kellene lépni összefossa magát, mert nem férfi, az ágyban valószínűleg egy nulla.

Sok ilyen van, legközelebb figyelj oda. Ha pár napon belül nem áll eléd és nem kezdeményez, akkor tovább kell állni, és esélyt adni egy igazi férfinak.

2018. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!:) Én is hasonló magyarázatokra gondoltam
2018. márc. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!