Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is szépek a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szépek a magas (170-180cm), vékony, hosszúkás vagy ovális arcú lányok, főleg ha kicsit szélesebb a csípője (nem baj, ha nincs nagy melle)?

Figyelt kérdés
Ezek a nők jönnek be nekem külsőleg és a haverjaim sokszor csodálkoznak,hogy miért tetszik egy ilyen nők.
2018. márc. 16. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre! Ha neked ez a zsánered, akkor oké. De mi közünk nekünk ehhez?
2018. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdés kiírója egy ilyen kaliberű lány, és kíváncsi, hogy kiknek jönne be.
2018. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ehhez előbb látnom kell egy ilyen nőt, hogy pontosan milyenre vagy kire gondolsz. Elképzelni el tudok nekem tetsző és nekem nem tetsző nőt is a fentebb leírt tulajdonságokkal.
2018. márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Én ismerek ilyen nőt, otromba mozgású, aránytalan, szerintem nem szép az alakja, olyan, mint egy fordított deltoid.


Tudom, hogy nem tehet róla, de attól még nem találom vonzónak.

2018. márc. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Persze, mert ezek a legfontosabb tulajdonságai egy lánynak és ezeken múlik, hogy tetszik-e vagy sem.

Ja, egyébként kinézhet bárhogy, ha annyi esze van, mint egy zsák répának.

2018. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint probléma van veled ha az ilyen "otromba" csajok is bejönnek. Én a helyedben ezt nem reklámoznám.
2018. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen lányt, ezek mellett a tulajdonságok mellett átlagos arcú/külsejű. Nincs gondja a pasizással.
2018. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Igaz, "csak" 169 cm, de kb ilyen alkatra tudok gondolni...

2018. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen ilyesmire gondolok mint a linkben szereplő lány.
2018. márc. 16. 20:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is szépek és nekem simán bejönnének, ha nem lennék egy porbafingó törpe (170).
2018. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!